Polski Hip Hop

L.U.C – PYYKYCYKYTYPFF LIVE. 32 PPA

L.U.C – PYYKYCYKYTYPFF LIVE. 32 PPA

L.U.C FB: https://www.facebook.com/planetluc
L.U.C Official Store:

Musical performans created live by a single artist. L.U.C spontaneously connects many variuos musical styles using his machine, built from many analog and digital effects. Special thanks to KORG POLALND and PPA FESTIVAL.

Odsłon:25643 Like: 179 Dislike: 2

Materiał Video Od: L.U.C.Stream

L.U.C,luc,eluce,live,loop,pyykycykytypff,pyy,beatbox,concert,koncert,show,looping,korg,machine,hip-hop,trip-hop,analog,microphone,soundsystem,PPA,Przeglad,piosenki,aktorskiej,electronic,visual


Źródło materiału by L.U.C.Stream
Data Utworzenia: 2011-05-25 15:09:36

Tags

Powiązane artykuły

21 Komentarze

 1. Z każdą płytą słychać co raz to poważniejsze przesłania i poruszane są co raz ostrzejsze tematy
  L.U.C – 'kosmita' który odmienił moje życie !
  Czekam na nowy projekt z udziałem Ostrego – to będzie B.O.M.B.A. !!

 2. @TomkQo
  TomkQu: L.U.C. mówił już o tym w którymś wywiadzie w styczniu… i w sumie o.s.t.r.y. miał się dograć do "jak dziadek w kiosku…" ale mieli za mało czasu i terminy pospinane jak agrafki. Tak że bądź spokojny już niedługo usłyszymy wspólny projekt 🙂 Pozdrawiam.

 3. @TomkQo Kawałek o nazwie "autostrady (tak jak i one będzie później)" na PyyKyy, to miał być z Ostrym rozmawiałem z LUCiem po koncercie, to ten kawałek był gotowy, ale Ostremu dysk się zepsuł, spalił coś się w każdym bądź razie stało i wszystko przepadło. Ale zamierzają nagrać tylko że obaj są zaganiani pozdro

 4. Z ostrym miał być nagrany Jak dziadek w kiosku ale jakoś terminarze nie pozwoliły Ostremu się dograć. LUC na fejsie napisał w komentarzu iż track autostrady jest gotowy i jak obiecał pojawi się pózniej.

 5. Frustracja czyni mistrza, ale L.U.C., nie znudziło Ci się robić za Monster Intellectual Bita? Będziesz do końca kariery marnował się i ścierał z wrażeniem, że kultura masowa nie ma Ci nic do zaproponowania? Szukam związku gdzie go nie ma i wiem, że jakiś czas temu ułożyłeś numer komercyjny i się po prostu genialnie złożył. Gdzie on jest? Dużo moralizujesz, ale jak przychodzi co do czego, to boisz się zrobić kolejny ważny, wielki i odważny krok.

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker