Polski Hip Hop

KOPCZYK LS #Hot16Challenge2

KOPCZYK LS #Hot16Challenge2

Trwa akcja charytatywna Beef z koronawirusem #hot16challenge dla Siepomaga.pl, zachęcamy do wpłat:
https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge
. Całą akcję można śledzić na stronie hot16challenge.network.

Hot16challenge is an initiative for rappers and singers. Idea of the action is to record one verse including 16 bars, publish it and then nominate four more artists who have 72 hours to reply. Main goal of Hot16challenge is to activate as many artists as possible and to mobilize firstly hip-hop industry, then hopefully whole music industry to help fight COVID-19 by music.
Hot16challenge participants and their fans as well can donate to link or any charity campaign in fight with coronavirus.

Six years ago, #hot16challenge went viral as an artist-to-artist movement. Now we’re launching a sequel, but with a charitable twist and going worldwide.

Official Site: http://hot16challenge.network

RAP : Kopczyk (Legionowski Styl)
https://www.instagram.com/pawel_kopczynski_ls/

Odsłon:2247 Like: 311 Dislike: 10

Materiał Video Od: CiemnaStrefaŹródło materiału by CiemnaStrefa
Data Utworzenia: 2020-05-16 17:20:54

Tags

Related Articles

12 Comments

  1. Siema !! mam 19 lat i robię muzykę i nie wiem czy mi to wychodzi najlepiej, może byś mógł wpaść i ocenić i może coś doradzić 🤗 do niczego nie zmuszam. Bym był bardzo wdzięczny ❤️✅

  2. jestem ciekawy kiedy policja mu mandat wstawi mu mandat za nieuwazabue podczas jazdy

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker