NEWSY Z FEJSA

KOCHANI! Dzisiaj mija dokładnie 10 LAT o…

KOCHANI! Dzisiaj mija dokładnie 10 LAT o…

Informacja Od:
Źródło by Grubson

Data Utworzenia: 2019-08-19 16:06:26

KOCHANI! Dzisiaj mija dokładnie 10 LAT od wydania debiutanckiej płyty „O.R.S.” ! Pierwsze słowa, które przychodzą mi na myśl, to „Pamiętam jakby to było wczoraj, zróbmy to jeszcze raz bym tego nie zapomniał…”.Dziękuje Wam za piękną, wspólną podróż, która nieustannie trwa ?❤️?.
Z tej okazji chciałbym Was jeszcze raz zaprosić na jesienną trasę „SENTYMENTALNIE TOUR” , podczas której będziemy celebrować X-lecie albumu O.R.S. oraz XV-lecie mojej muzycznej działalności! ☺️
Zagramy dla Was w powiększonym składzie, z najlepszymi muzykami, wspaniałymi gośćmi, cudowną scenografią tworząc niezapomniany klimat! ?Dla tych z Was, którzy będą chcieli być z nami na wszystkich koncertach przygotowaliśmy 10 specjalnych biletów ? szczegóły wkrótce!
Poniżej miasta, w których zagramy #sentymentalnietour

Artykuł wbudowana reklama nr 2
Tags

Powiązane artykuły

50 Komentarze

 1. powiem tak, bo mi sie spieszy dosc, ale dziekuje ci za te plyte, wprowadzla mnie w swiat hip hopu i jest jedna z wazniejszych dla mnie w zyciu plyt. pozdro tomek!

 2. Wspaniałe 10 lat, podróż pełna przygód, niesamowitych ludzi, muzyki, wywiadów i tych cennych momentów po koncertach. Byłabym więcej niż zaszczycona, gdybym mogła mieć ten bilet na całą trasę. ?????

 3. Tyle lat minęło, a Ty niezmiennie nadal na szczycie??❤️ gratuluję!
  A najwieksze podziękowania to naleza sie od nas, Twoich fanów, że tworzysz cały czas tak piękne rzeczy Tomek?

 4. Pamiętam jak wpadłes na chatę Czelola z info, że na maila przyszedł teledysk już po montażu.
  Sporo excytacji, wszyscy mówili sztos. Nastepnego dnia wspólny wyjazd do Czech na hiphop kemp zakończony totalną utratą głosu. To były czasy!
  Bless mordo! ??

 5. Jest jedna zwrotka, w której jest zdanie „… I przez rok nie wyciągnie tej płyty z nośnika.” . Tak się składa, że świeżo kupiona płyta zaklinowała się w odtwarzaczu w Suzuki moich rodziców. Zaklinowała się w ten sposób, że płyta gra ( choć teraz już trochę przerywa ) ale odtwarzacz nie chce jej wypluć i tak z roku zrobiło się 10! Przez tyle lat ta płyta jest w odtwarzaczu a rodzicom zostało słuchanie radia bo nie pozwoliłem jej wyciągać drutem bo by się porysowała. Na dowód kiedyś zrobię filmik i tu wrzucę. Pozdro Yhyhyhyy! Do zobaczenia na koncertach 😀

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
%d bloggers like this: