Festiwale

KęKę – Nigdy ponad stan prod. Sergiusz

KęKę – Nigdy ponad stan prod. Sergiusz

Informacja Od:
Źródło by Hip Hop Kemp – PL

Data Utworzenia: 2018-05-18 18:00:02


Już za 97 dni kempowa feta!

Dziś spotkanie z pierwszym polskim reprezentantem. Pochodzi z Radomia i od lat jest jednym z najbardziej lubianych i cenionych raperów na polskiej scenie. W Festivalparku zadebiutował pięć lat temu, jako jeden z Młodych Wilków Popkillera.
W wytwórni Prosto wydał dwa rewelacyjnie przyjęte albumy: Takie Rzeczy (2013) oraz Nowe Rzeczy (2015). Kolejne dwa krążki, Trzecie Rzeczy (2016) oraz To Tu (2018), ukazały się na rynku za sprawą Takie Rzeczy Label.
KęKę Radom dysponuje jednym z najbardziej oryginalnych stylów rapowania na polskiej scenie. Jest on nieszablonowy, zarówno ze względu na formę, jak i teksty. Piotrek to niezwykle pracowity i płodny artysta, a jego najnowszy album bez wątpienia różni się od poprzednich. Wśród gości znajdziecie osobistości takie jak Andrzej Grabowski oraz Sarsa, co wskazuje mocno na wyjątkowy charakter całego materiału w porównaniu z wcześniejszymi dokonaniami rapera.
W tym roku KęKę znów zatrzęsię kempową sceną i możecie być pewni, że tegorocznym występem w Festivalparku kolejny raz udowodni swój wielki talent i formę!

#DawajNaKemp #HHK2018LineUp #Odliczanie2018 #KeKe

KęKę „To Tu” Premiera 23.03.2018 ———————— Muzyka i Odzież TRL http://takierzeczy.com Podziękowania dla ATAF Najbliższe k…

Tags

Related Articles

Check Also

Close
Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker