Polski Hip Hop

KARMAMIELNO – 43 URODZINY TEDE / MIELNO 2019

KARMAMIELNO – 43 URODZINY TEDE / MIELNO 2019

Przez trzy dni od 26 do 28 lipca w mieleńskiej ARENIE świętowaliśmy 43 urodziny TEDE. Każdy dzień był wyjątkowy i obfitował w koncerty EKIPY NWJ oraz zaproszonych specjalnych GOŚCI. Zwieńczeniem tych wieczorów był oczywiście występ solenizanta, który zaskakiwał codziennie odmiennym repertuarem, przedstawiając najważniejsze utwory z przekroju całego swojego dorobku rapowego. W finalnym dniu zaskakując publikę zaprezentował blisko dwugodzinne show.

ARENA MIELNO na swych deskach mogła gościć w tym czasie takich artystów jak: Kacu, Mejdż, DT The Artist, TRILLpem, Szymi Szyms, Abel, JNR, Setka, Pan Zgrywus, Książę Kapota, Z.B.U.K.U, czy Wac Toja! O oprawę muzyczną zadbali Dj DUDA, Paul Orlov oraz Dj Few Few. Publiczność pomiędzy koncertami zagrzewali DT, Macław oraz tradycyjnie Bonzay. Nie zabrakło też naszego mobilnego sklepu MERCHTEDES, w którym mogliście nabyć dedykowaną imprezie kolekcje. W tym roku OLO razem z Chain The Game przygotowali również srebrne mini kajdany, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Oj działo się! Dziękujemy Wszystkim, którzy są NWJ #WJNWJ za tak liczne przybycie na ten turbo melanż. Świętować z Wami to czysta i niezapomniana przyjemność. Dlatego jest nam tym bardziej przykro, że w Mielnie uczyniliśmy to SERIO po raz ostatni. Co nie oznacza, że była to ostatnia urodzinowa impreza. Przecież doskonale wiecie, że TEDE z roku na rok jest jeszcze w lepszej formie więc klasyczne „STO LAT” odśpiewamy mu jeszcze mnóstwo razy.

Serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu urodzin kierujemy do Krowa Burger Mielno, którzy pomogli nam wydać fizycznie KARMAMIELNO Mixtape, czyli specjalne urodzinowe CD, które na wejściu otrzymywaliście za dara z opaską od naszych ziomeczków Stefana i Rysia (Dziękówa Mordeczki za kolportaż!).

Dziękówa również dla Karasia i @Majkiego za gościnę na KaliforniaCamp.

Tymczasem oddajemy w Wasze oczy i uszy wideorelację, w której możecie zobaczyć namiastkę tego co się działo.
Video zrealizowane przez KBF Bartłomiej Kędzierski.
Zdjęcia i montaż: Bartłomiej Kędzierski.
https://www.facebook.com/pg/KBFFILMS/

Odsłon:2366 Like: 324 Dislike: 15

Materiał Video Od: TEDEWIZJA

tedewizja tede tdf wielkiejoł wielkie joł hiphop rap hip-hop warszawa polska warsaw poland hip hop,polski hip hop,polski hip-hop,polski hiphop,polski rap


Źródło materiału by TEDEWIZJA
Data Utworzenia: 2019-09-11 12:04:23

Tags

Related Articles

26 Comments

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker