Polski Hip Hop

Kabe – Jechanka VIDEO

Materiał Video Od: stoprocentTV


Źródło materiału by stoprocentTV
Data Utworzenia: 2019-01-10 12:53:44


Kabe jest raperem wychowanym w 95 departamencie na jednym z francuskich osiedli. Swoje kawałki nagrywa w charakterystycznym, łączonym polskimi korzeniami i zachodnim klimatem, stylu. Członek GCBW i nowy nabytek Stoprocent. Za warstwę muzyczną jego utworów odpowiada Bartz oraz Opiat.

Kabe: https://www.instagram.com/yngpolonais
Opiat: https://www.instagram.com/opiatdigital
Bartz: https://www.instagram.com/bartzu
GCBW: https://www.instagram.com/gcbwmusic

Booking:
michal@stoprocent.com, tel. +48 534 010 009

Title: Jechaka
Artist: Kabe
Producer: Opiat/Bartz
Lyrics: Kabe
Mix/master: Bartz/Opiat
Video: Opiat
Video Editing: Opiat

Stoprocent 2019

Tags

Related Articles

30 Comments

  1. To obecnie młody kot nr.1 z podziemia na którego stawiam all in. Gościu się zaraz wpierdoli w mainstream jak Szpaku, zobaczyta!
    10.01.2019. 409 wyświetleń

  2. Siema ziomek mi to podesłał , dla takiego rapu nie robię rapu , a też jestem słuchaczem proszę o łapkę w górę zapraszam na mój kanał i zapoznanie się będzie głośno w tym roku takich łacków będziemy jeść i nimi srać – stoprocent tv żenada 🙂

  3. Co się tak do młodego przyjebaliscie tymi łapkami w dół? Kurwa jeden z nielicznych małolatów z fajna nawijką I spoko flow to się srają.

  4. zainteresowałem sie tym kabe jak zobaczyłem go w numerze z majorem kreatorzy tam po prostu rozjebał system a p[otem sprawdziłem jego wszystkie chyba numery w sieci i nie wiem no nic nie siada to też ma potencjał ale jakoś tak tez nie siada musisz się kabe postarać bardziej bo wiem że masz potencjał . pozdro

  5. Co to jest kurwa za łak z pizdy? Gość ma chujowsze kawałki niż ja a w dość ogarniętym studio te gnioty płodzi. Stopro strzelacie sobie w kolno wypuszczając go spod waszego szyldu.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker