Polski Hip Hop

Gang Albanii – Dla prawdziwych dam

Gang Albanii – Dla prawdziwych dam

Preorder:
Kup album mp3:
Gang Albanii na fb: .

Pobierz MP3 „Dla prawdziwych dam”! Wyślij sms o treść MP3 GA6 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto), regulamin: www.mp3zasms.mobiltek.pl

Król i jego Gang nie spoczywają na laurach. Dzisiaj w sieci pojawił się kolejny klip od Gangu Albanii. Obraz powstał do numeru-hymnu „Dla prawdziwych dam”, przy pomocy którego Popek, Borixon i Alibaba oddają hołd porządnym i dobrym kobietom – w tym matkom z całego świata. Album „Królowie Życia” zadebiutował na pierwszym miejscu listy OLIS i, jak informuje wytwórnia Step Records, pokrył się właśnie platyną.

Autorem klipu jest ekipa H D S C V M. Płyta dostępna jest we wszystkich dobrych sklepach muzycznych oraz na www.preorder.pl!

W ponad dwudziestoletniej historii polskiego rapu tworzono już wiele supergrup . Niepowtarzalny Gang Albanii jest tylko jeden. „Dwóch chorych MC i chory producent” – mówią o sobie założyciele składu. Gang Albanii tworzą Popek, Borixon i Rozbójnik Alibaba, znany także jako producent muzyki klubowej pod pseudonimem Robert M.

„Królowie życia” to płyta, która złamie wszelkie konwencje klasycznego rapu. Świadczyć o tym może fakt, że dzięki niestandardowej promocji, jeszcze przed wydaniem jakiegokolwiek singla, zespół zebrał wokół siebie ponad 70 tysięcy fanów na facebooku. Kolejnym elementem, który podgrzewa atmosferę przed premierą płyty, jest obsada. Trzej artyści tworzący supergrupę to osoby rozpoznawalne, budzące kontrowersje i przyciągające uwagę odbiorców. Popka, Borixona i Alibabę łączy także jeszcze jedna cecha – zabawa muzyką, będąca tematem przewodnim tego szalonego i spontanicznego krążka.

W zalewie nowoczesnego brzmienia i wszechobecnej elektroniki, która coraz śmielej wkracza w rodzimy rap, Gang Albanii prezentuje swoje podejście do tematu ewolucji tego gatunku muzyki. Chwytliwe podkłady i szybko zapadające w pamięć refreny gwarantują, że płyta „Królowie życia” szybko stanie się imprezowym klasykiem.

Gang Albanii na platformach cyfrowych:

Soundline http://www.soundline.biz/GangAlbaniiKrolowieZycia/
iTunes https://itunes.apple.com/pl/album/krolowie-zycia/id1088492316?l=pl
Apple Music https://itunes.apple.com/pl/album/krolowie-zycia/id1088492316?&app=music
Tidal https://listen.tidal.com/album/57731740
Wimp https://play.wimpmusic.com/album/57731740
Spotify https://open.spotify.com/album/4o0RDNEelc9DDsTWH3vMiH
Deezer http://www.deezer.com/album/12490884
Google Play
Muzodajnia
PlayTheMusic http://www.playthemusic.pl/mp3/album.html?albumId=169274&artistId=512691&t=Gang+Albanii%2BKr%C3%B3lowie+%C5%BCycia
Muzyka T-Mobile http://www.muzyka.t-mobile.pl/main/album.htm?albumId=465034
Muzyka Tu i Tam
Akazoo
Empik.com

H D S C V M na fb: https://www.facebook.com/hdscvm/

Title: Dla prawdziwych dam ;
Artist: Gang Albanii ;
Album: Królowie życia ;
Producer: Rozbójnik Alibaba ;
Lyrics: Popek, Borixon ;
Video: H D S C V M ;
Label: Step Records ;

Odsłon:57222942 Like: 291163 Dislike: 23143

Materiał Video Od: Step Records

gang albanii,dla prawdziwych dam,królowie życia,królowie,życia,popek,borixon,alibaba


Źródło materiału by Step Records
Data Utworzenia: 2015-05-05 12:53:07

Tags

Powiązane artykuły

27 Komentarze

  1. 6 pompek najlepsze na całym świecie lubię ciebie ale ale Twoje piosenki wszystkie a wam coś tam te twoje to jest impreza u ciebie zaprosić a twoje A bo ja nie piję Tomka o tym wiesz A wiesz co pompek 18 jest fajnie dziękuję do widzenia Hallo i i i i i o czym chciałeś bo chcę

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker