Polski Hip Hop

Eliasz – Rachunek (Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT)

Eliasz – Rachunek (Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT)

Jeśli nie możesz zdecydować się pomiędzy oldschoolem a newschoolem to Eliasz jest idealny dla Ciebie. 18-letni, niezwykle uzdolniony raper składa swoją muzyką hołd starej szkole. Jest to ciekawe tym bardziej, że Eliasz inspiruje się artystami, którzy swój prime mieli wtedy, kiedy Eliasza nie było jeszcze na świecie

Eliasz jest jednym z najmłodszych uczestników Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT, nie przeszkadza mu to jednak w pisaniu bardzo dojrzałych tekstów. Utwór “Rachunek” jest opowieścią o życiu i motywacjach rapera oraz o przeciwnościach, z którymi musi sobie radzić na co dzień.

“Rachunek jest dla mnie swego rodzaju utworem ukazującym moją aktualną sytuacje w życiu, dosłownie pisanie tekstów po nocach, dopieszczanie każdego wersu. Poruszam też temat opinii ludzi na temat mojej muzyki, zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych oraz staram się pokazać bardziej moją osobę oraz mój pogląd na świat muzyczny jak i społeczny.”

Nie jest to debiut Eliasza na rynku muzycznym, wcześniej wydawał muzykę w podziemiu, gdzie przyjęto go bardzo pozytywnie. Oldschoolowy vibe świetnie kontrastuje z tematami, które porusza młody artysta. Jako lokalny patriota, znalazł miejsce na postawienie lirycznego pomnika Kaliszowi, w którym się urodził i obecnie przebywa. Jak sam mówi:

“Wywodzę się z Kalisza, tam stawiałem i dalej stawiam pierwsze kroki. Lokalna społeczność zna mnie i moją muzykę. Większość kibicuje mi w moich dalszych poczynaniach, za co serdecznie dziękuję. Przygodę z muzyką zacząłem już dobre kilka lat temu, zaczęło się od gitary i pisania własnych kawałków, Jestem fanem rapu i kultury hip hopu w Polsce, jaram się strasznie tym, że mogę pokazać się szerszej publiczności, z jednej z wielu stron artystycznych jakie posiadam. Mam nadzieję, że moja muzyka przyciągnie Wasze ucho i zostaniecie ze mna na dłuźej. Zapewniam, że jest na co czekać. ;)”

Social media Eliasz
https://www.instagram.com/e.li.asz/

audio:
Eliasz – „Rachunek”
rap: Eliasz
muzyka: Cadence
mix, mastering: DJ Haem

video:
producent wykonawczy: Marcin Tytus Grabski
współproducenci: Wojtek Kukulski, Łukasz Balcerzak
project manager: Wojtek Kukulski
scenariusz: Bartosz Deja
reżyseria: Łukasz Balcerzak
DOP: Łukasz Balcerzak
montaż: Bartosz Deja
colorgrading: Televisor studio
kierownik planu: Błażej Błazewicz
focus puller/1AC: Piotr Bronisz
gaffer: Bartek Waszczuk
make up: Katarzyna Duszyńska
stylizacje: Dominika Lodzińska, Kasia Los
fotosy: Michał Karelus
mix, mastering: DJ Haem
oprawa graficzna: Kommunikat Studio
tancerka: Sylwia Gumbi
choreografia: Anna YouYa Jujka

Kto jest NEXT?
Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT to program dla młodych talentów, który powstał dzięki współpracy marki Coca-Cola i wytwórni Asfalt Records. Akcja realizowana jest przez cały rok, aż do kwietnia 2022 r. i nie ma żadnych ograniczeń stylistycznych i gatunkowych. W każdym miesiącu przedstawiony zostanie debiutancki singiel i teledysk kolejnego młodego artysty, który prześle swoje zgłoszenie za pośrednictwem strony www.asfaltnext.pl. O tym, kto trafi do finałowej dwunastki, zdecydują przedstawiciele Asfalt Records i Coca-Cola Polska. – Program daje zupełną dowolność i nie zamyka się na żadne gatunki muzyczne, ważny jest niepowtarzalny styl. Każdy z artystów biorących udział w Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT może liczyć na merytoryczne wsparcie ze strony wytwórni oraz możliwość wydania u nas swojej debiutanckiej płyty – opowiada Marcin Tytus Grabski, szef i założyciel Asfalt Records.

wyprodukowano przez Asfalt Records dla Asfalt Records
(P) 2022 Asfalt Records
©2022 The Coca-Cola Company. Wszelkie prawa zastrzeżone.
#eliasz #asfaltnext #zerocukru

Odsłon:40226 Like: 630 Dislike:

Materiał Video Od: AsfaltRecords

Asfalt,Records,Shop,Rap,Hip-Hop


Źródło materiału by AsfaltRecords
Data Utworzenia: 2022-02-23 10:00:18

Tags

Related Articles

33 Comments

  1. No i to, mentalna kurwa ich mać, jest Hip Hopowy RAP!

    A nie skurwiałe pajacyki Kieleckiego Rekina i dziwki Universala w formie Służby Bezpieczeństwa pseudo mafii modela.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker