Newsy Z Fejsa

Dzięki W wolnym dniu uwielbiam usiąść pr…

Dzięki W wolnym dniu uwielbiam usiąść pr…

Informacja Od:
Źródło by O.S.T.R.

Data Utworzenia: 2019-02-28 12:04:22

Dzięki ??W wolnym dniu uwielbiam usiąść przy takich puzzlach. Płyta na pętli. Karmel dla uszu zamiast pączków. — w Osiedle Liściasta.

Tags

Powiązane artykuły

19 Komentarze

  1. Słuchajcie to są moje 23 lata zbierania i kolekcjonowania płyt. Wielu singli nie mam (co najmniej 6) i mogę ich nie mieć już. Oprócz tego są wejściówki na koncerty, i gazety z autografem artysty.

    Wytrwałości wszystkim wam życzę w szukaniu. Bo trzeba i warto. Bo kiedy ta kolekcja raz do roku ląduje na dywanie. To cieszę się jak mały gnojek i mówię sobie: Zaje…..cie!

  2. Przyznam się do czegoś. Miałem “30 minut z życia”.. Mniej więcej w okresie po wyjściu albumu “Podróż zwana życiem”, na ironię losu rozstałem się ze swoją, już byłą żoną, z którą mam wspaniałą córeczkę. W tym okresie miałem małe problemy finansowe i zbierałem grosz do grosza, żeby ułożyć sobie na nowo życie. Sprzedałem wtedy 30 minut za 700zł fanowi z Płocka. Do dziś tego żałuję. Nie rozstania, z żoną bo tak musiało być, tylko sprzedaży tej płyty. Od dwóch lat mam wspaniałą kobietę przy boku, która też jest po nie udanym związku, z którego też ma córkę. Bardzo się kochamy. A oprócz poświęconych 30 min mam prawie wszystkie albumy Ostrego z pierwszych edycji. Pozdrawiam! ✌️??✊

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker