Newsy Z Fejsa

Don&RL9 – KŁY ft. Cleo, donGURALesko

Don&RL9 – KŁY ft. Cleo, donGURALesko

Informacja Od:
Źródło by donGURALesko

Data Utworzenia: 2019-09-24 15:41:35

PREMIERA! ? – KŁY – DON & RL9 & CLEO & donGURALesko. Zapraszam do oglądania i udostępniania tego teledysku. Mam nadzieję że przesłanie w tym kawałku dotrze do jak największej liczby osób. #SwiatBezJadu#StopMowieNienawisci #StopNiszczeniuZiemi

Tags

Related Articles

25 Comments

  1. Jeszcze Gural spoks ale mi nie podoba się ta piosenka wyrażam tylko swoją opinię mogę powiedzieć tyle że GuRal z Cleo? Nic ciekawego dwa różne światy i style muzyczne GuRala słucham na okrągło ale to to mnie bardzo zdziwiło myślałem że bendzie o wiele lepiej ?

  2. Fajnie że wkleiles nawiązania do swojej twórczości Dziadu. Może tępe łby sprawdzą Twoje ostatnie płyty i otworzą oczy. Mi się podoba.

  3. Dziękuję za sytą zwrotkę! Od dawna chciałam nagrać z Tobą kawałek. Dziś przesłuchałam „Latające Ryby” jestem pod ogromny wrażeniem. „Migają Lampy 2” słucham już przeszło godzinę. Mistrz! ?

  4. Nie rozumiem tego hejtu że polski raper nagra kawałek z „gwiazda popu” to odrazu komercja i wstyd a jak za granicą takie kawałki wychodzą to nóżka chodzi i jest ok trochę dystansu… ? A kawałek całkiem spoko ?

  5. O chuju złoty, jakie to jest kurwa dobre. Dziadzior, jak ja Cię szanuję… Twoje ewolucja i dojrzewanie na trackach od drewnianej małpy jest niesamowite. I to, że mimo tych średnich i ciemnych wieków mówisz o takich rzeczach z otwartą przyłbicą. Tony szacunku, chłopie!

  6. Jprdl… ludzie słuchacie ale nie słyszycie. Ten kawałek jest o was wszystkich hejterach. Słucham Gurala od kiedy pamiętam i naprawde ta kolaboracja siada mocno, mimo ze na co dzień nie słucham Cleo to tutaj czapki z głów, świetnie sie uzupełniają w tym kawałku Pozdrooo!

  7. na wsiach kiedyś dziadkowie kolczyki w nosy świniom wstawiali żeby w gnoju nie ryrły… jak widzę mimo norm unijnych to rozwiązanie dalej jest w modzie ?

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker