About author

donGURALesko & Matheo – Zajko Kokorajko [free track]

donGURALesko & Matheo – Zajko Kokorajko [free track]


Upsss… to nam się nie zmieściło na płytę! Macie to zatem za darmo już dziś, a w ten weekend rozpoczynamy zmasowany atak singli z mixtape’u „Miłość, Szmaragd i Krokodyl” oraz równocześnie odpalamy preorder.

SZPADY SZPADY BANG!

ps. na to arcydzieło filmowe z głębokim humanistycznym przesłaniem wydaliśmy wszystkie oszczędności (na szczęście nie swoje).

W SOBOTĘ KONIECZNIE WCHODŹCIE NA DONGURALESKO.PL. MIŁOŚĆ, SZMARAGD I KROKODYL NADCHODZI!

VIdeo: FTRTV/@MateoPoznan

Do pobrania: 🤣

Odsłon:69561 Like: 7628 Dislike: 123

Materiał Video Od: donGURALesko

donguralesko,gural,djdziadzior,dziadzior,dziadziortv,szpadyzor,records,zajko kokorajko,matheo,giovanni dziadzia,mateo puccini,miłość,szmaragd,krokodyl,miłość szmaragd i krokodyl,mixtape


Źródło materiału by donGURALesko
Data Utworzenia: 2019-02-27 14:16:19

35 Comments

  1. Masakra, ten track prawdziwy kosmos ekfilibrystyki słownej, w dodatku bit i "egzotyczny" refren dodają wyjątkowego klimatu, i taki rap ja lubię…. bo fakty są takie że byle kto czegoś takiego nie zrobi, gdzie w dzisiejszym czasie łatwiej się wybić na dużo prostszych banalnych płytkich patentach. Pamiętam jak 10 lat temu, to Gural był tym najbardziej nowoczesnym raperem pierwszym na świeczniku, a dziś pojawił sie hype na co innego, co nie znaczy, że Gural poszedł z prądem…. on robi cały czas rap po swojemu, i jak widać będąc przed 40stką zalicza wciaż progres….nie próbując sie dopasować do jakiś nowoczesnych trendów trapów czy innych swagów, i za to doceniam. Chciałbym aby pojawiały się w przyszłości od niego podobne kosmiczne bangery jak ten, bo lepiej się mi słucha tego typu nowoczesności niż np: Kawy i xanaxu czy candy od Quebo co bije masakryczne wyświetlenia. Swoją drogą miałem niezłą beke jak na slizgu czytałem hejterskie komentarze o nowym kawałku Gurala.

Comments are closed.