Polski Hip Hop

DON POPEK – KONFERENCJA

DON POPEK – KONFERENCJA

To będzie większe niz dinozaury. Zatrzęsie murem chińskim. Upadnie wieczniezielona sekwoja. To będzie międzygalaktyczne przedstawienie i nawet marsjanie przerwą inwazje żeby to zobaczyć. Bedą spadały bomby boleśniejsze niż rosnące ceny.

GROMDA 13 już w PIĄTEK!
26.05.2023 – LIVE on PPV on http://GROMDA.tv

Czy wiecie jak ciężko zbiera się własne zęby połamanymi palcami?

Odsłon:20792 Like: 802 Dislike:

Materiał Video Od: KrólAlbaniiTV

[vid_tags]


Źródło materiału by KrólAlbaniiTV
Data Utworzenia: 2023-05-23 18:00:08

Tags

Related Articles

20 Comments

  1. takie konferencje to ja rozumie. krótkie, na poziomie. bez obrażania zbędnego. szacunek do rywala. kurde chyba obejrzę.

  2. don Diego to sobowtor od nas meksyka może nie takiego jak meksykański kartel row Rybnik ale ja jestem za Meksykiem ode mnie chlopaczyna mimo tego co zrobiły na nim psy ledwo uszedl z życiem za to innej osobie się nie udało qrwy polskie go zabily qujowym tematem

  3. jest jeden fajter co was może rozjebac Kręgu .. ja już startowałem do niego .. bardzo szybki jest potrafi kostką brukowa zajebac człowieka.

  4. balboa a kto to jest przecież on nawet aktorem nie jest , poza tym jak jest słabym aktorem to powinien mieć swojego mentora który dobre kino robi .. to miało by sens a tak robicie słabe kino jak te filmy z popkiem na ubogim poziomie lepiej byście zrobili nowego Jackaza…

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker