Polski Hip Hop

DEOEN – GNOJEK | DISTRICT AREA HYPER

DEOEN – GNOJEK | DISTRICT AREA HYPER

„Gnojek” to ósmy singiel z programu DISTRICT AREA HYPER.
Jego autorem jest Deoen, 27-letni raper pochodzący z Ciechanowca, mieszkający w Warszawie. Producentem utworu jest Enigma Beats.

Wszyscy wiemy ilu utalentowanych artystów nie może przebić się do szerszej świadomości słuchaczy. DISTRICT AREA HYPER ma za zadanie ułatwić kilka spraw 🙂
Poznacie ośmiu nowych raperów, których przedstawimy Wam bliżej przez następne tygodnie. Każdy z nich ma w sobie ogromny potencjał i chcemy Wam to pokazać. Zobaczycie siedemnaście nowych teledysków, które będziemy udostępniać Wam w każdy czwartek o 15:00. To Wy zdecydujecie kto zostanie z nami.

PRODUKCJA TELEDYSKU:
Maciek Lipiński
.
https://www.facebook.com/MLFILMZ

Kierownik planu: Przemysław Sitek

Artysta: DEOEN
https://www.instagram.com/deoen.official/
https://www.facebook.com/Deoen.wwa

Producent: Enigma Beats
Mix/mastering: F4z3R
Label:District AREA
Support: SSG

#Deoen #DistrictArea #Hyper

Odsłon:10245 Like: 691 Dislike: 37

Materiał Video Od: SSG

SSG,Hip Hop,Rap,verres,teoriachaosu,płock,districtarea,districtareahyper,szpalu,paluch,quebonafide,tacohemnigway,keke,bialas,hyper,smokestorygroup,verresteoriachaosu,dj soina,fabster,fabuła,ssg,smoke story group,district area,district area hyper


Źródło materiału by SSG
Data Utworzenia: 2020-10-22 13:58:12

Tags

Related Articles

43 Comments

  1. Generalnie dobrze się tego słucha, fajny tekst, słychać że prawdziwy, ale…. Te tandetne ruchy na siłę, pożyczona fura rujnuje dobry całokształt. Pozdrawiam, oby do przodu.

  2. WOW! Świetna robota! Odnoście jednego komentarza na temat fury. Ja uważam, że mega to pasuje. "Nie wiem sam kiedy było mi lepiej". Czy jako dzieciak, który nie miał nic, ale był szczęśliwy, czy teraz, kiedy ma wszystko, ale czegoś mu strasznie brakuje..

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker