Polski Hip Hop

Asfalt Coffee & Vinyl

Asfalt Coffee & Vinyl

Asfalt Coffee & Vinyl, Tamka 37, Warszawa, https://www.asfaltshop.pl
Winyl i kawa to naturalne połączenie – mamy nadzieję, że nie musimy przekonywać o tym nikogo, kto już miał okazję wpaść do Asfalt Coffee & Vinyl na Tamce 37 w Warszawie. Tych, którzy jeszcze tam nie byli, niech przekona do odwiedzin krótki filmik promujący nasz sklep muzyczny i kawiarnię w jednym. Nakręcił go dla nas Łukasz Bernaś (@bernaslukasz), a na ekranie pojawiają się Kuba, Karol i Oskar z ekipy Asfalt Coffee & Vinyl.

Przy okazji przypominamy, że na Tamce 37, poza ogromną liczbą zacnych i często rzadkich winyli, mamy też sporo innych fajnych rzeczy. Co najważniejsze – paloną ze świeżych ziaren kawę, za którą odpowiada headbarista i entuzjasta kawy Jakub Świątek, współpracujący m.in. z warszawską palarnią HAYB. Zarówno kawę, sprzęt do jej parzenia, jak i ceramikę do jej wypijania od AniAni Studio można zresztą także kupić i zabrać ze sobą do domu. Do kawy na miejscu polecamy słone i słodkie wypieki (m.in. kanapki i drożdżówki z Piekarni Aromat i ciasta z pracowni cukierniczej Formy Proste).

Coś jeszcze? W Asfalt Coffee & Vinyl mamy także wyselekcjonowane przez nas okołomuzyczne książki i albumy, gramofony i sprzęt DJ-ski dla tych, którzy chcą postawić pierwsze kroki w miksowaniu… oraz całą ścianę ze wszystkimi wydawnictwami Asfalt Records, które są na dziś w sprzedaży! Dodatkowo na Tamce 37 można odebrać osobiście wszystko, co zostało zamówione przez https://asfaltshop.pl/. Za redesign znaków graficznych odpowiada agencja Kommunikat.

Między kawą, ciastem, a winylem w Asfalt Coffee & Vinyl nietrudno natknąć się na jedno z wydarzeń, które organizujemy. W najbliższym czasie odbędą się tam: kolejna część Spinlab Scratch Jam (12/01), Niedziela z pączkiem (19/01; dużo pysznych pączków od Dawida i Dominiki z tygrysxtygrys!) i spotkanie z duetem Miętha (01/02). Zapraszamy i na każdy z eventów, i dowolnego dnia – po prostu na kawę i po płytę!

muzyka: O.S.T.R – Xmas Beat Pack – Illmatic

Odsłon:1434 Like: 135 Dislike: 5

Materiał Video Od: AsfaltRecords

Asfalt,Records,Shop,Rap,Hip-Hop,Asfalt Shop,Tamka 37,Coffee,AsfaltCoffeeVinyl,kawa,vinyl,vinyle,winyle,winyl,kawiarnia,cafe,speciality


Źródło materiału by AsfaltRecords
Data Utworzenia: 2020-01-10 12:00:04

Tags

Powiązane artykuły

12 Komentarze

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker