Polski Hip Hop

Asfalt Coffee & Vinyl

Asfalt Coffee & Vinyl

Asfalt Coffee & Vinyl, Tamka 37, Warszawa, https://www.asfaltshop.pl
Winyl i kawa to naturalne połączenie – mamy nadzieję, że nie musimy przekonywać o tym nikogo, kto już miał okazję wpaść do Asfalt Coffee & Vinyl na Tamce 37 w Warszawie. Tych, którzy jeszcze tam nie byli, niech przekona do odwiedzin krótki filmik promujący nasz sklep muzyczny i kawiarnię w jednym. Nakręcił go dla nas Łukasz Bernaś (@bernaslukasz), a na ekranie pojawiają się Kuba, Karol i Oskar z ekipy Asfalt Coffee & Vinyl.

Przy okazji przypominamy, że na Tamce 37, poza ogromną liczbą zacnych i często rzadkich winyli, mamy też sporo innych fajnych rzeczy. Co najważniejsze – paloną ze świeżych ziaren kawę, za którą odpowiada headbarista i entuzjasta kawy Jakub Świątek, współpracujący m.in. z warszawską palarnią HAYB. Zarówno kawę, sprzęt do jej parzenia, jak i ceramikę do jej wypijania od AniAni Studio można zresztą także kupić i zabrać ze sobą do domu. Do kawy na miejscu polecamy słone i słodkie wypieki (m.in. kanapki i drożdżówki z Piekarni Aromat i ciasta z pracowni cukierniczej Formy Proste).

Coś jeszcze? W Asfalt Coffee & Vinyl mamy także wyselekcjonowane przez nas okołomuzyczne książki i albumy, gramofony i sprzęt DJ-ski dla tych, którzy chcą postawić pierwsze kroki w miksowaniu… oraz całą ścianę ze wszystkimi wydawnictwami Asfalt Records, które są na dziś w sprzedaży! Dodatkowo na Tamce 37 można odebrać osobiście wszystko, co zostało zamówione przez https://asfaltshop.pl/. Za redesign znaków graficznych odpowiada agencja Kommunikat.

Między kawą, ciastem, a winylem w Asfalt Coffee & Vinyl nietrudno natknąć się na jedno z wydarzeń, które organizujemy. W najbliższym czasie odbędą się tam: kolejna część Spinlab Scratch Jam (12/01), Niedziela z pączkiem (19/01; dużo pysznych pączków od Dawida i Dominiki z tygrysxtygrys!) i spotkanie z duetem Miętha (01/02). Zapraszamy i na każdy z eventów, i dowolnego dnia – po prostu na kawę i po płytę!

muzyka: O.S.T.R – Xmas Beat Pack – Illmatic

Odsłon:1434 Like: 135 Dislike: 5

Materiał Video Od: AsfaltRecords

Asfalt,Records,Shop,Rap,Hip-Hop,Asfalt Shop,Tamka 37,Coffee,AsfaltCoffeeVinyl,kawa,vinyl,vinyle,winyle,winyl,kawiarnia,cafe,speciality


Źródło materiału by AsfaltRecords
Data Utworzenia: 2020-01-10 12:00:04

Tags

Powiązane artykuły

12 Komentarze

  1. Piękna sprawa. Pewnie Adam zainicjował bo ma strasznego świra na punkcie winyli.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker