POLSKI HIP HOP

AK-47 – SALIGIA 09/10 – SGG

AK-47 – SALIGIA 09/10 – SGG

Subskrybuj kanał ★★★ http://www.youtube.com/subscribe_widget?p=smokestorygroup ★★★
SMOKE STORY GROUP, DISTRICTAREA SHOP
prezentuje kolejny klip AK-47 promujący ALBUM AK-47 „PIERWSZY DZIEŃ W PIEKLE”

Porzućcie wszelką nadzieję, Wy, którzy tu wchodzicie…
Album „Pierwszy dzień w piekle” jest kontynuacją albumu „Autopsja”, drugą częścią mojej twórczości bardzo mocno związanej z moim życiem.
„Pierwszy dzień w piekle” jest metaforycznym odbiciem mojego prawdziwego ja i nauką dla innych. Każdy ze słuchaczy powinien odebrać ten album na własny sposób. Pomysł, by nakręcić musical do całej płyty narodził się pierwszy w mojej głowie. Bazując na scenariuszu, który napisałem, zaczęły powstawać utwory. Muzyka, którą znajdziecie na tym albumie jest ciężka i melancholijna ale jest zupełnie czymś innym niż „Autopsja”.
Za podkłady muzyczne odpowiedzialny jest MSB, jak w przypadku „Autopsji”, dodatkowo zostały one urozmaicone przez kompozytora muzycznego Patryka Kumóra niesamowicie melancholijnymi ambientami. Na płycie znajduje się również utwór w całości skomponowany przez Patryka Kumóra bez udziału MSB. Realizacją albumu zajał się Tomasz Korczak z Red Yeti Studio.
Gości na płycie również nie zabraknie.
Pozwólcie wyobraźni by zabrała Was w nieznane…
AK-47
Kontakt MSB- .
Produkcja: „CZEBURASZKA” – .

Klip powstał dzięki
SMOKE STORY GROUP / SSG
.
www.smokestory.pl

DISTRICT AREA SHOP
.
www.districtarea.pl

Odsłon:539899 Like: 3728 Dislike: 68

Materiał Video Od: smokestorygroup

ak47,pierwszy,dzien,piekle,saligia,smokestory,ssg


Źródło materiału by smokestorygroup
Data Utworzenia: 2015-02-15 18:06:36

Tags

Powiązane artykuły

46 Komentarze

 1. końcówka łatwa do przewidzenia , z niecierpliwością czekałem do 1 płyty(boska) brakuje 2 klasy,,i wcale nie hejtuje mówię jak myśle.szanuje Cie akacz za pracę ale 3 płyte pociagni lepiej.powodzenia

 2. Siedem grzechów głównych (łac. peccata capitalia) – zgodnie z Katechizmem Kościoła Katolickiego, nr 1866, określenie dla grzechów wyróżnionych przez doświadczenie chrześcijańskie za św. Janem Kasjanem i św. Grzegorzem Wielkim[1]. Nazywa się je „głównymi”, ponieważ powodują inne grzechy i inne wady, a także są podłożem, na którym może powstać i rozwinąć się wiele innych występków, nieprawości, zaniedbań[2]. Są nimi:
  pycha
  chciwość
  nieczystość
  zazdrość
  nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu
  gniew
  lenistwo lub znużenie duchowe.

 3. Tu nie trzeba pisac ktory odc jest najlepszy tlyko zrozumiec plyte i wyciagnac z niej cos i sie zmienic na lepsze bo droga do piekla jest i pierwszy dzien w piekle jest coraz blizej. Szacunek AK za plyte !

 4. Moim zdaniem wers "Nie mógłbyś znieść smrodu trupa, co chleba żałował komuś co z głodu umierał" nawiązuje do postaci widma złego pana z "Dziadów" Mickiewicza 

 5. Dopiero po przesłuchaniu tego kawałka zrozumiałem bardziej przekaz tych poprzednich, złożyłem sobie wszystko w całość i skojarzyłem fakty. Cały ten album to jak dla mnie hisotria jakiegoś człowieka, z której można zinterpretować pewne zdarzenia które nas również dotyczą.

 6. Przekaz rozjebał mi mięśnie czaszki, nie mogę się tego nasłuchać już duuużo czasu. AK jesteś mistrzem i moim mentorem. Bóg z Tobą, Bracie! 🙂

 7. AK-47 jest zajebisty, bo nadaje tak jakby chrzescijanski rap. Nie znam zbyt wielu takich polskich wykonawcow. Czy moglby mi ktos podsunac jakichs podobnych raperow?

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker