Polski Hip Hop

AK-47 – A oto droga życia (Wersja live)

AK-47 – A oto droga życia (Wersja live)

Kup płytę AK-47 “Czyściec”:
AK-47 na Facebooku: https://goo.gl/BcxJyk
DistrictAREA na Facebooku:

Premiera płyty AK-47 “Czyściec”: 18.11.2016

Polski raper AK-47 (wł. Adam Kubiak) wraca po niecałych dwóch latach od premiery swojego drugiego albumu “Pierwszy Dzień W Piekle”.

Muzyk ponownie dowodzi swojej wyjątkowości na polskiej scenie muzycznej, łącząc cechy rap-u z całą paletą “żywych” instrumentów, wzbogaconych o oryginalny głos Adama i błyskotliwe teksty.

To nie tylko krok milowy w jego osobistej podróży, ale także duży krok naprzód w rozwoju jego twórczości i eksperymentowaniu z muzyką. “Czyściec” to znakomita kontynuacja, a także bardzo spójne zwieńczenie drogi, którą opiewa trylogia płyt “Autopsja” – 2013 r., “Pierwszy Dzień W Piekle” – 2014 r. oraz “Czyściec” – 2016 r.

Artysta po raz kolejny wykorzystuje znane symbole i motywy w sposób nieoczywisty, dając tym samym szansę odbiorcy na własną interpretację. W głębokich i zawsze aktualnych tekstach każdy odnajdzie inspiracje do własnych przemyśleń. I tym razem utwory poprzedzone są częściami fabularnymi – Aktami – co pozwala słuchaczom zanurzyć się w niezwykle ciekawą opowieść o ludzkiej naturze. “Czyściec” nie daje odpowiedzi wprost, nie zmusza do niczego. To album, który będzie miał do zaoferowania tyle, ile potrzebować będzie osoba, która właśnie go słucha. To świetnie wykonany i intrygujący wycinek z drogi życia muzyka.

Ta tajemniczość to klucz dla tych, którzy wciąż go szukają.

SSG na Facebooku :
https://www.facebook.com/SMOKESTORYGROUP.SSG
Subskrybuj kanał ★★★ http://www.youtube.com/subscribe_widget?p=smokestorygroup

Sprawdź nowości ★ http://smokestoryshop.pl/nowosci.html
Facebook ★ http://www.facebook.com/SMOKESTORYGROUP.SSG
Instagram ★ https://instagram.com/smokestoryssg

Odsłon:1027447 Like: 10776 Dislike: 391

Materiał Video Od: smokestorygroup

ak-47,ak47,ak-47 czyściec,ak47 czyściec,pierwszy dzień w piekle,adam kubiak,ssg,districtarea,polski rap,polski hiphop,smokestory,saligia,rozwój duchowy,a oto droga życia,ak droga życia


Źródło materiału by smokestorygroup
Data Utworzenia: 2016-10-13 13:54:47

Tags

Powiązane artykuły

24 Komentarze

  1. Siema. Nie wiem czy to czytasz, ale mam nadzieję, że tak. Jestem w szoku. Do tej pory myślałem, że w rapie tylko jeden skład pobudza do myślenia. A koleżka podesłał mi Twoje numery. Coś niesamowitego Bracie. Nie mogę przestać słuchać. Mam nadzieję, że dalej jesteś na dobrej drodze, pozdrawiam ❤?

  2. Pewnie żeby 3 oko otwierać ,pozostałe 2je zamykasz, i myślisz że to oko a to wyobraźnia 😀
    Las sprzedałeś dla teledysku , nagrane słowa maślane . Z Bogiem Twoim, idź w Kościół za paręnaście lat wyjdzie, że się sprzedał, i że 2 ga wojna jest dzięki Niemu.

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker