Polski Hip Hop

Adam Ostrowski „Brzydki, Zły i Szczery” fragment

Adam Ostrowski „Brzydki, Zły i Szczery” fragment

Audiobook O.S.T.R. “Brzydki, Zły i Szczery”: http://asfa.lt/ostraudiobook
Książka O.S.T.R. “Brzydki, Zły i Szczery” w pakietach limitowanych z CD lub kasetą „Epidemia99” demo: http://asfa.lt/ostrksiazka
Koszulka O.S.T.R. “Brzydki, Zły i Szczery”: http://asfa.lt/ostrmerchtee

O.S.T.R. na platformach streamingowych: http://asfa.lt/ostrdigital
O.S.T.R. na facebooku: https://www.facebook.com/ostr.tabasko/
O.S.T.R. na instagramie: https://www.instagram.com/adam.ostr.ostrowski/

Książka dostępna w przedsprzedaży na www.asfaltshop.pl w formie audiobooka czytanego przez samego autora, wersji tradycyjnej oraz w rozbudowanych pakietach limitowanych wzbogaconych o historyczne i autentyczne demo O.S.T.R. “Epidemia 99” na CD oraz kasecie magnetofonowej. Nagrania te nie będą dostępne osobno na nośniku fizycznym. Zarówno CD jak i kasecie towarzyszyć będzie kod do pobrania wersji digital.

“Żaden ze mnie Sienkiewicz, ale uparłem się, że sam osobiście napiszę tę książkę bez pomocy zawodowców. Nie chciałem iść jak większość na łatwiznę udzielając obszernego wywiadu profesjonalnemu redaktorowi, który swoim piórem ubierze moją historię w ładne zdania. Pomysł powstał trzy lata temu i mimo, że jego realizacja zajęła trochę czasu, w końcu mogę pochwalić jego ukończeniem. Będzie mi bardzo miło jeśli ktokolwiek zdecyduje się na przeczytanie tej książki. Uczciwie, konkretnie bez lania wody po prostu Brzydki, zły i szczery.” O.S.T.R.

Artysta z tak bogatym życiorysem, dyskografią i historią koncertową nie powinien wyrażać się tylko na polu muzycznym. Anegdoty, opowieści i krótkie historyjki to nic nowego dla tych, którzy znają Adama osobiście, a w grono to wliczają się nie tylko bliscy i współpracownicy, ale często także liczni słuchacze uczęszczający na koncerty. Krótko mówiąc, Ostry jest skarbnicą słowa nie tylko za mikrofonem.

Nakładem wydawnictwa “Wielka Litera”, 15 maja ukaże się oficjalna, osobista i własnoręcznie napisana autobiografia O.S.T.R. pod tytułem “Brzydki, zły i szczery”. Narracja autora obejmuje okres od pierwszej fascynacji hip-hopem w szkole, aż po dramatyczny przełom w życiu rapera jaki miał miejsce w czasie pamiętnego koncertu w Bielsku-Białej. Ostry na kartach książki wykazał się ciętym piórem i humorem, dzięki czemu kolejne rozdziały pożera się w błyskawicznym tempie z nieznikającym uśmiechem na twarzy. Wiele szczegółów nieznanych było nawet rodzinie artysty, a lata jakie minęły od wydarzeń nie osłabiły pamięci Ostrego.

Okładka książki: Andrzej Wąsik, foto: Oskar Szramka

Odsłon:14170 Like: 1076 Dislike: 24

Materiał Video Od: AsfaltRecords

Asfalt,Records,Shop,Rap,Hip-Hop


Źródło materiału by AsfaltRecords
Data Utworzenia: 2019-05-14 12:03:00

Tags

Powiązane artykuły

50 Komentarze

  1. Fajne jak sie czyta ale nie słucha. Lubie adama ale jego głos jest nużący i bez emocji. Audiobook kupiłem ale przesłuchałem ledwo,zero intonacji i emocji. Adam nie jest lektorem no ale mogl sie chociaz postsrac xD

  2. Z kazdym przecinkiem mam wrazenie ze zaraz wskoczy bit i Adam zacznie nawijac jakas fajna historyjke w swoim zajebistym stylu. Audiobook bedzie dobrym sztosem. Pozdro!

  3. Dla mnie jego głos jest ciężki do słuchania w postaci audiobooka. Książkę przeczytam bo bardzo lubię Adama i szanuję. Ten głos pasuje mi tylko do bitów 🙂 Z wyrazami szacunku _ niedzielny fan 😉

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker