Polski Hip Hop

Abel & Jordah – 69100 remix (official video) / Abracham

Abel & Jordah – 69100 remix (official video) / Abracham

Zamów album w preorderze: https://tede.shop/product/35244-abel-abracham-cd

Pierwsza wersja melodyjnego bitu, który Abel dostał od Jordaha zatytułowana była „amerykański sen”. W zderzeniu tytułowego snu z linijkami rapera żyjącego na co dzień w małym mieście Słubice, otrzymaliśmy mieszankę wybuchową, czyli piosenkę pt. „69100”. Z jednej strony jest to hymn lokalnych patriotów, z drugiej jednak przemyślenia na temat relacji pomiędzy miejscem zamieszkania, a kształtowaniem się charakteru człowieka względem jego otoczenia. Zdaniem rapera rzeczywistość małych i większych polskich miastach wygląda dość podobnie, co nadaje piosence uniwersalnego tonu.
Abel i Jordah przewrotnie postanowili w pierwszej kolejności zaprezentować remix utworu, w którym wokalnie Abla wspiera mocna gwardia rapowa Słubic: mlodykojot & żyjący od 8 lat w Słubicach ukraiński raper Dwhite. Spojrzenie na małomiasteczkową społeczność z różnych perspektyw zaprzecza słowom popularnego celebryty. Na Odrze są fale, na których wszyscy wspólnie nadajemy.
„Wiele osób, które słyszały numer przed premierą uznały go za kontrowersyjny. Ja osobiście nie widzę w nim kontrowersji, jedynie odrobinę nie dla wszystkich wygodnej prawdy”- komentuje Abel.
ABEL/JORDAH „ABRACHAM”
PREMIERA 30.06.2023

Rap: Abel, mlodykojot, Dwhite
Muzyka: Jordah
Cuts: Dj Qmak
Mix/Master: Jordah
Videoloop: Mateusz Gudel

(C)(P) 2023 Abel

Odsłon:4279 Like: 255 Dislike:

Materiał Video Od: TEDEWIZJA

tedewizja,tede,tdf,wielkiejoł,wielkie joł,hiphop,rap,hip-hop,warszawa polska,warsaw poland,hip hop,polski hip hop,polski hip-hop,polski hiphop,polski rap,tede sir mich,tede teledyski,tede klipy,tede wielkie joł,wielkie,joł,nwj


Źródło materiału by TEDEWIZJA
Data Utworzenia: 2023-05-25 12:00:04

Tags

Related Articles

26 Comments

  1. Dobrze, ze wrociles Abciu! Pieknie to plynie wszystko, muzycznie, lirycznie i zdrowopoglądowo! 🙏👌🖖

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker