ZOBACZCIE!…

ZOBACZCIE!…

Informacja Od:
Źródło by Ostróda Reggae Festival

Data Utworzenia: 2019-05-09 15:42:25

🔥ZOBACZCIE!🔥
▶️ https://youtu.be/Iu9lGfTuUOY
Jubba Dubtonic Kru White & Alekey Marshal – Sweet Reggae Music in Ostróda [Official Video 2019]

„Pomiędzy 2005 a 2008 rokiem mocno promowałem pierwszą EPkę mojego zespołu DUBTONIC KRU. Wśród ludzi, z którymi mogłem podzielić się tym doświadczeniem byli organizatorzy Ostróda Reggae Festival – Piter, Maken i Oliwia. Ta relacja stała się jeszcze bliższa, gdy jedna z tych osób była częścią ekipy, który nagrywała na Jamajce. Byłem jednym z muzyków zaangażowanych w sesję nagraniową albumu Rastasize (regularnie współpracowałem wtedy z Tuff Gong Studios w Kingston). W 2009 roku udało nam się zaprezentować naszą muzykę na ORF. Odbiór publiczności był absolutnie wspaniały, co pozwoliło nam wystąpić tam jeszcze dwa razy. Zostaliśmy potraktowani bardzo gościnnie przez organizatorów. Relacje pomiędzy nami jeszcze bardziej się zacieśniły i wzrosło wzajemne zaufanie.
W ubiegłym roku Oliwia zwróciła się do mnie w imieniu ekipy ORF z propozycją, by stworzyć piosenkę przewodnią na festiwal. Kiedy nadszedł czas, aby zacząć nad nią pracować, zdałem sobie sprawę, że jest już utwór w roboczej wersji, nad którym pracowałem z moim przyjacielem Alekey ma z Kenii i on bardzo by do tego pasował. Wysłałem to do Ostródy… Reszta to historia.
Mam nadzieję, że wszystkim spodoba się ta ostródzka piosenka. Czekajcie na cały album na tym riddimie: Sweet Reggae Music Riddim."

Jubba White / JUBBA White Stone Productions

Teledysk: Krzysztof Gajewski
Thanks to reggaeville