Newsy Z Fejsa

Z Okazji Dnia Świętego Mikołaja. Ogłasza…

Z Okazji Dnia Świętego Mikołaja. Ogłasza…

Informacja Od:
Źródło by DJ FEEL-X: Kaliber-44: MAD CREW: SILA-Z-POKOJU

Data Utworzenia: 2018-12-06 13:44:01

Z Okazji Dnia Świętego Mikołaja. Ogłaszam Promocję! #SilazpokojuSTUDIO Zaprasza do Realizacji Waszych Marzeń!

4.5 godziny pracy w studio, z realizatorem za 240pln. Uwaga! Promocja trwa tylko do 21 grudnia. Szczegółowe warunki akcji w opisie.

>Opis Akcji Promocyjnej:
Z okazji dnia Św. Mikołaja Ogłaszam Promocyjną cenę za usługi w #SilazpokojuSTUDIO. Cena 240pln, będzie obejmowała 4-godzinną sesję nagraniową + 30 minut na jej przygotowanie.

> Uwaga, promocja obowiązuje do 21 grudnia, włącznie. <

Żeby wziąć udział w Akcji, trzeba do końca tego tygodnia, zarezerwować termin sesji i opłacić jej koszt przelewem. Kto z Was będzie pierwszy, Ten rezerwuje dany termin i ma do niego pierwszeństwo. Odwołanie sesji wiąże się z pokryciem umówionych kosztów + wyznaczeniem nowego terminu na jej realizację w roku 2019.

Dysponuje profesjonalnych sprzętem i gwarantuję w pełni profesjonalną realizację nagrania. Wstępny miks utworu. Oraz, poglądowy mastering nagrania od razu po jego zarejestrowaniu.

#SilazpokojuSTUDIO jest po generalnym remoncie i zapewnia doskonałe warunki, zarówno akustyczne APAMA acoustic project, jak i socjalne do realizacji muzycznych, montażu Video, oraz po prostu spotkań, nie tylko biznesowych.

Mam również możliwość do przeprowadzenia sesji fotograficznej, warsztatów DJ'skich, producenckich lub realizatorskich, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu.

Zapraszam do Tychów. Nie Czekaj! Już teraz, zacznij realizować swoje marzenia. Jesteś tego Wart(a)!

#SiłazpokojuSTUDIO Nagraniowe od 10 lat prowadzi: Sebastian DJ FEEL-X Filiks. Dane Kontaktowe: DJFEELX@DJFEELX.PL +48.531.344.477 TYCHY KOPERNIKA 1A

> Ostatnie info: Sesje lepiej rezerwować telefonicznie, osobiście porozmawiać i oczywiście wpierw trzeba przygotować zarówno siebie, jak i materiał do realizacji. Pliki audio należy nadesłać wcześniej m@ilowo w formacie: >wav (16 lub 24 bit) lub >mp3, najlepiej 320Kbps. Studio dysponuje drukarką, więc teksty można, również nadesłać m@ilowo lub przywieźć ze sobą, w celu wydrukowania na miejscu. Podczas sesji zapewniam nagranie materiału video lub foto i ewentualną promocję pozyskanych efektów w moich mediach społecznościowych i profilach muzycznych. Wszystko jest do Waszej dyspozycji w celu zapewnienia Wam jak największego komfortu pracy i skupienia się na tym, co najważniejsze. Dysponuję również autorskimi instrumental'ami, producentów, z którymi od lat współpracuję, które mamy na ustalonych między nami warunkach, do sprzedania. Zapewniam szybki internet, jak i wszędzie w studio dostępne WIFI. Pracuję na PRO TOOLS 10.3.10. Współpracuję bezpośrednio z Native Instruments Polska i ich dystrybutorem Mega Music Sopot, co zapewnia Wam dostęp do najnowszej wersji KOMPLETE 11 & 12 Ultimate oraz MASCHINE MK3 i NATIVE INSTRUMENTS KOMPLETE KONTROL S61, jak i wielu innych użytecznych sprzętów i instrumentów na pokładzie #SilazpokojuSTUDIO. Jako DJ zapewniam dostęp do 4 mikserów Pioneer DJM 707 i 8 szt. legendarnych już gramofonów Technics SL 1210 mk2, co w przypadku warsztatów DJ'skich lub indywidualnych korepetycji niweluje potrzebę wożenia ze sobą swojego sprzętu. O tym i o innych kwestiach, proponuję i zapraszam, omówić ze mną osobiście dzwoniąc pod numer telefonu +48.531.344.377 lub pisząc bezpośrednio do mnie na adres m@ilowy: djfeelx@djfeelx.pl. Jestem dość często online i gwarantuję szybką odpowiedź na Wasze pytania. Do zobaczenia w studio.

Sebastian DJ FEEL-X Filiks Sebastian Filiks DJ FEEL-X: Kaliber-44: MAD CREW: SILA-Z-POKOJU www.silazpokoju.com a na Google znajdziecie mnie, wpisując: Siłazpokoju lub Silazpokoju

Tags

Powiązane artykuły

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker