Newsy Z Fejsa

Wielkie dzieki jesteście prawdziwymi wyz…

Wielkie dzieki jesteście prawdziwymi wyz…

Informacja Od:
Źródło by Sobota

Data Utworzenia: 2018-08-26 16:23:39

Wielkie dzieki jesteście prawdziwymi wyznawcami ? pomimo obsuwy, błota, deszczu i pizgawicy wytrwaliście do samego końca ?
to mówi mi że Hip Hop, Rap to nie tylko muzyka to nie tylko rozrywka ? to ludzie to miłość to misja której się podejmujemy.
I uroczyście obiecujè nadal być częścią tego wszystkiego , i dawać w tym wszystkim całego siebie tak jak pan Bóg i piękny świat mnie stworzył ? bez zbędnego koloryzowania jak to sie tera uprawia ?
doczekaliśmy czasow gdzie mali chłopcy nawijają o gangach, forsie i sukach. Jeżeli twoi kumple w klasie to gang a twoja forsa to cyferki w Tibii a suka to samica psa to tak, właściwie sie zgadza ? natomiast dla tych chłopców nikt nie wytrwał by w takich warunkach do godziny drugiej czy trzeciej w nocy ? za co serdeczne Bóg zapłać;) KAFAR DIX37 , @rescik dixon , Polska Wersja ,@p56_label , BORIXON to ludzie dla ktorych tu przyjechaliscie to ludzie z krwi i kości ? panowie branie udziału z wami w tej całej misji to naprawdę wielka rzecz za co serdecznie z całego serducha dziękuję ? EssA

Tags

Powiązane artykuły

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker