Newsy Z Fejsa

Who Is The Killer II

Informacja Od: Who Is The Killer
Data Utworzenia: 2018-01-14 19:36:47

https://www.facebook.com/events/154092728569862/ Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich miłośników bboyingu, kultury hip hop i nie tylko, na drugą edycje Who Is The Killer, która odbędzie się 3 Lutego 2018 r. na scenie Raciboskiego Domu Kultury.

Całe wydarzenie ma na celu wyłonienie najlepszego bboya bądź też bgirl, podczas turnieju, który rozstrzygać się będzie w systemie pucharowym, w formie walk 1 vs 1.

Podtrzymując tradycje poprzedniej edycji dla zwycięzcy przewidziany jest słoik hajsu który wspólnie uzbieramy z wejściówek na wydarzenie w kwocie 10 zł.

Na poprzedniej edycji Who Is The Killer udało nam się zebrać aż 1320 PLN na które w pełni zasłużył wygrywający całą edycje Bboy Alex reprezentujący m.in. Bielskill, SMS Crew oraz Hip Hop Spot! To ile zgarnie finalista zależy tylko od was… Przybywajcie licznie!

Za gramofonami będziemy gościć nikogo innego, jak Dj’a FIM’a – pasjonata i kolekcjonera muzyki. Od wielu lat związany jest ze środowiskiem tanecznym. Za konsolą świetnie odnajduje się na zawodach bboyowych, hiphopowych i pokrewnych natomiast w klubach łączy wiele różnych stylów muzycznych takich jak funk, soul, rap, r’n’b, breaks, drum’n’bass, pop, electro-swing, disco. Całość mocno wysycona jest groovem i podkreślona niebagatelnym warsztatem djskim. FIM zagra również podczas after party, które odbędzie się w klimatycznym miejscu, czyli Przystanku Kulturalnym Koniec Świata (ok 200m od Raciborskiego Domu Kultury).

Prowadzącymi MC’s, czyli osobami które złapią za mikrofon aby przeprowadzić was przez całe wydarzenie jednocześnie zagrzewając wszystkich do stworzenia wspaniałego hip-hopowego klimatu są reprezentanci Beat KillaZ czyli Pirzam & Budzik. Ten mocny, sprawdzony duet na mikrofonie jest już znany z prowadzenia pierwszej edycji WITK oraz Killerów Dwóch. Co tu dużo mówić.. Oni po prostu wiedzą jak się to robi!

Podczas tej edycji będziemy mieć okazję gościć trzech sędziów, których staż, wiedza oraz osiągnięcia na scenie bboyowej mówią same za siebie.

1. Bboy Zawisza – Bielskill Crew (Bielsko- Biała)
2. Bboy Sapa – BREAKNUTS Crew
3. Bboy Decó – Stylowa Spółka Społem

PAMIĘTAJCIE – ZWYCIĘZCA ZGARNIA WSZYSTKO!!!

158 people interested

Tags

Powiązane artykuły

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker