Newsy Z Fejsa

Warsztaty DJ’skie Dla Dzieci w wieku 7-14 lat

Warsztaty DJ’skie Dla Dzieci w wieku 7-14 lat

Informacja Od:
Źródło by DJ FEEL-X: Kaliber-44: MAD CREW: SILA-Z-POKOJU

Data Utworzenia: 2018-12-13 19:43:43

WARSZTATY DJ'skie DLA DZIECI w wieku 7-14 lat

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach z podstaw DJ'ingu. Prowadzącym zajęcia jest Sebastian DJ FEEL-X Filiks, postać dobrze znana na polskiej i światowej scenie DJ'skiej od 1995 roku. Producent i realizator muzyczny, animator Kultury Hip Hop jak i jej czynny reprezentant. Właściciel studia nagraniowego #SilazpokojuSTUDIO w Tychach. Energetyczny i zaangażowany w przekazywanie młodemu pokoleniu, tajników wiedzy i techniki DJ'skiej.

Warsztaty organizujemy całkiem Darmowo, dla Dzieci w wieku 7-14 lat. Odbywać się one będą 20 i 27 grudnia w katowickim INTRUZ Pop-Up Store. Do dyspozycji Dzieciaków, przygotowany będzie profesjonalny sprzęt DJ'ski a opiekę i pomoc w jego używaniu, zapewni prowadzący.

Dzieci wraz z Opiekunami, proszone są o stawienie się na miejscu maksymalnie do godziny 15:45. Przygotowane będzie miejsce na zrzucenie kurtek. Będzie możliwość napicia się herbaty, kawy lub wody mineralnej.

Na terenie obiektu, podczas zajęć obowiązuje całkowity zakaz filmowania i fotografowania. Fotorelację i video z warsztatów zapewnia organizator. Jest to nasz prezent dla Dzieciaków, żeby zobaczyły siebie i swoich rówieśników na profesjonalnie zarejestrowanym i zmontowanym video i mogły pochwalić się świetnymi fotkami z wydarzenia.

Zależy mi na maksymalnym skupieniu nad zajęciami i próbie zaszczepienia w Dzieciakach tego co dla mnie jest nie tylko pracą a przede wszystkim sposobem na życie. Kocham to co robię i mam zamiar przekazać to z maksymalną dozą uśmiechu i zaraźliwej energii, która mam nadzieję zaowocuje kolejnymi Mistrzami Świata oraz ikonami Pop Kultury. Mówi się potocznie „God Is a DJ”.

Sebastian DJ FEEL-X Filiks

WARSZTATY DJ'skie DLA DZIECI w wieku 7-14 lat
20 & 27 grudnia / start 16:00 – 18:00
Udział w warsztatach Darmowy
info: 531.344.477 lub djfeelx@djfeelx.pl
INTRUZ Pop-Up Store
Rondo im. gen. Jerzego Zietka 1, poziom 0, 40-001 Katowice

organizator: #SiłazpokojuSTUDIO, DJ FEEL-X, INTRUZ
partnerzy: Hip Hop Spot, Hip Hop Buda, Dinks

Siła-Z-Pokoju Intruz Hip Hop Spot Hip Hop Buda – Akademia Kultury Hip Hop DINKS Strefa Centralna Intruz: KATO Pop-Up STORE DJ FEEL-X: Kaliber-44: MAD CREW: SILA-Z-POKOJU Dj Mellow Alex Kwoka Krzysztof Sorodnik

Tags

Powiązane artykuły

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker