TURBO – Ostatni Wojownik – HQ sound – Legnica 09.03.2019

TURBO – Ostatni Wojownik – HQ sound – Legnica 09.03.2019

Informacja Od:
Źródło by Labirynt

Data Utworzenia: 2019-05-14 15:34:05

🎲✌️🥃 16.05.2019 Najbliższy Czwartek 🎲✌️🥃
TURBO / HELLHAIM / Snake Eyes – Stalowa Wola (Labirynt)
Żywa legenda polskiego metalu zespół TURBO ogłasza obszerne tournee pod kryptonimem ‘The Last Warrior Tour’. Zespół zapowiada wykonanie na żywo w całości kultowego krążka ‘Ostatni Wojownik’ (1987) oraz dodatkowo najostrzejsze petardy z bogatego dorobku płytowego grupy.

W roli gościa specjalnego tournee wystąpi piekielnie ognisty HELLHAIM (serwujący miażdżący show w klimatach dokonań wczesnego Exciter!) oraz (na dużej części trasy) jedna z najciekawszych siarczystych grup metalowych młodego pokolenia – pochodząca z Kotlina formacja OKRÜTNIK. Na kilku koncertach zaprezentuje się również heavy metalowy DORMANT DISSIDENT a dodatkowe supporty trasy zostaną ujawnione w późniejszym terminie.

Wojciech Hoffmann (TURBO): To będzie wyjątkowo rzadki i niezwykle bezkompromisowy pakiet, o którym myślałem już od dawna. Zagramy Wam całego ‘Wojownika’ oraz nasze najszybsze i najostrzejsze numery z kilku płyt TURBO a nasi zaproszeni goście z całą pewnością również dołożą do pieca… Ściągajcie masowo, bowiem szykuje się mocny wpierdol – do zobaczenia w Labiryncie