Newsy Z Fejsa

Ret – Mammalia

Ret – Mammalia

Informacja Od:
Źródło by Macabris Mix Records

Data Utworzenia: 2018-09-26 18:02:07


https://www.youtube.com/watch?v=vLvXVnU0Ftc&list=PLlOvhlHF33Dl6nrbP3dBJwVmORKuFc2c_

Papryk Redmann
23 godz. ·
Cześć wszystkim. Liczę na to, że chce się wam czytać. Odnośnie projektu „Królestwo Zwierząt”. Chciałbym wam coś wytłumaczyć jeśli chodzi o poszczególne kawałki, bo koncepcja i styl każdego jest trochę bardziej przekminiony niż się wydaje. A więc nigdy nie zaczynaj zdania od więc. Po kolei.
Ssaki (Mammalia) – Jak każdy dobrze wie ssaki są prorodzinne stąd też koncepcja o opowiedzeniu delikatnie o swojej rodzinie i namiastkę o mnie.
Ptak (Aves) – Ptaki kojarzą się z wolnością, nie ograniczeniem, często też z łączeniem się w pary (przynajmniej mi), dlatego chciałem to ubrać w jak najbardziej wolne słowa i porównania.
Gady i Płazy (Repitlia & Amphibia) – Agresywność, toksyczność, atak, polowanie, drapieżniki. Więcej chyba nie trzeba dodawać.
Ryby (Piscis) – Skojarzyłem to z naszą uboga wiedzą na temat mórz i oceanów. Po drugie ryby to takie creep’y w naszym świecie dlatego też dałem ponieść się mojej wyobraźni i opowiedzieć wam pewną historię 😉
Stawonogi (Arthropoda) – najliczniejsza gromada zwierząt na świecie. Jest ich pełno wszędzie w każdym zakątku świata, no dobra oprócz wiecznej zmarzliny, dlatego chciałem, żeby w tym kawałku było wszystkiego pełno. Może przez to może męczyć bułę na dłuższą metę ale i tak dla mnie jest wow #narcyz
Gąbki i Mięczaki (Porifera & Mollusca) – tutaj akurat razem z Eon’em postanowiliśmy wziąć ten temat bardziej dosłownie niż z myślą o głębinowych stworkach. Sami usłyszycie o co chodzi dokładnie.
Człowiek Rozumny (Homo Sapiens Sapiens) – najgorsza z kreatur zamieszkująca nasza planetę. Chciałem tam uwzględnić zepsucie tego gatunku i delikatne pokazanie jak to nasz świat wygląda ostatnimi czasy, przynajmniej w moich oczach. Skoro człowiek to mężczyzna i kobieta 😉
Smocze Jaja i Kieszonkowe Stwory (S.J i K.S) – bardzo proste, smocze jaja – Dragon Ball, kieszonkowe stwory – Pokemony. Jest to luźny skit stworzony już kopę lat temu ale wkoncu chciałem to udostępnić światu, bo myślę że warto. Nie pasuje on do koncepcji całej płyty, może i ją trochę zaburza ale screw it. Enjoy słuchacze.
Co do reszty kawałków pojawią się one dzisiaj o godzinę 24. Jutro zapewne je udostępnienie, lecz kto się nie może doczekać to znacie godzinę. Skoro to podsumowanie to chciałbym podziękować wszystkim zaangażowanym w ten projekt.
Joanna Dżoanna za to, że zdołałaś mnie skumać z Arci Baroyan i że udało nam się dojść do porozumienia i poznania tego pana nizej.
Dariusz Dwarek za poświęcony czas w studio, obróbkę wszystkiego i reszty związanej z ukończeniem tych kawałków. Oliwia Koncewicz za stworzenie grafiki do tego projektu.
Karolina Nocek i Damiano Damiano za dogranie swoich wokali na ten projekt jestem wam za to bardzo dźwięczny.
I wszystkim tym którzy wierzyli do końca, że coś z tego może być, myślę że nie muszę oznaczać wszystkich, wy wiecie o kim mówię mordy !
No i zapomniałem o Bartosz Polok, który zmontował resztę rzeczy i właśnie je wrzuca na jutuba. Ja na statku bez komputera ciężko a nie będę czekać jeszcze dwa tygodnie ani wy c’nie ?
Jeszcze raz dzieki, jeśli tu doszedłeś to jeszcze jedna informacja. To nie koniec rzeczy z mojej strony, w głowie już parę pomysłów i nawet napisanych kawałków już nie koniecznie aż tak tematycznych. Dajcie wrócić ze statku a obiecuję, że nikt nie pożałuje. Pozdrawiam Papryk.

Ssaki moi drodzy nic więcej chyba nie trzeba dodawać. Bit : https://youtu.be/YlNoOEPQCqU Tekst : Ret Wokal : Ret

Tags

Related Articles

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker