Newsy Z Fejsa

Polish Hip-hop Festival : Marcin, Gosia …

Polish Hip-hop Festival : Marcin, Gosia …

Informacja Od:
Źródło by Solar

Data Utworzenia: 2018-08-05 17:53:23

Polish Hip-hop Festival : Marcin, Gosia i wszyscy pozostali pracujący przy tym wydarzeniu, wielkie gratulacje. Świetna jest ta konwencja nie polegająca na premiowaniu tylko najpopularniejszych zawodników. PLHHF Dla młodych to często pierwsza możliwość zagrania tak spektakularnego koncertu, a dla weteranów to respirator zajawki i wiary w siebie. To jest mega spoko, że ludzie którzy kiedyś u Was grali u szczytu swojej kariery, byli potrzebni by sprzedać bilety, dziś mimo gorszego czasu wciąż dostają miejsce w line upie. Szacunek za lojalność którą widać na każdym kroku, super że nie myślicie tylko pieniędzmi.
Co roku wyjeżdżam od Was z głową naładowaną endorfinami pod korek, zainspirowany i zmotywowany do pracy. Najsilniejsze wspomnienia związane z występowaniem na żywo przywiozłem od Was. Stworzyliście niesamowitą przestrzeń i to dla mnie zaszczyt, że mogę w tym być since day 1.

Beteo: Jak pijany, zmęczony, chory, rozkojarzony bym nie był, to wiem, że z tym Panem na scenie nic mi nie grozi, bo najwyżej nawinie cały kawałek za mnie, a ja się prześpię. Tym razem na szczęście nie było potrzeby, ale fajnie jest mieć takiego kompana u boku, wjeżdża się na scenę na pewniaka. Dziękuję Ci byku za ten koncert. Głęboko wierzę, że lada moment Twoja ksywka będzie pisana największą czcionką na plakacie.
DJ Johny: To człowiek który odczyta moje intencje choćbym był 200 metrów od sceny bez mikrofonu i zrobi dokładnie to co miałem na myśli. Przy okazji jest też najmniej mówiącą osobą jaką znam, więc może stąd to porozumienie bez słów. Mamy kolejną zajebistą wspólną chwilę do i tak już bardzo bogatej, 7 letniej kolekcji grania razem.

Wszyscy obecni: bez Was to wszystko nie miałoby sensu. Sam często przychodzę na koncerty jako zblazowany widz, którego ciężko zadowolić. Chyba wynika to z tego, że sam wolę być na scenie niż pod nią. Po prostu zazdroszczę występującemu 🙂 Dziękuję, że Wy tacy nie jesteście i potraficie się najzwyczajniej w świecie bawić. To o Was bardzo dobrze świadczy, w świecie gdzie każdy chce być gwiazdą.

Tags

Powiązane artykuły

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker