Newsy Z Fejsa

Podczas Jah Love Soundsystem in session …

Podczas Jah Love Soundsystem in session …

Informacja Od:
Źródło by Jah Love Soundsystem

Data Utworzenia: 2018-11-21 12:58:02

Podczas Jah Love Soundsystem in session feat. Mr Zebre & Michael Exodus francuską szkołę dubu reprezentować będzie Mr Zebre!!
Steppers, to styl w którym odnajduje się najlepiej i bądźcie pewni, że tej nocy parkiet zapłonie, a mury Pogłosu zatrzęsą się od najcięższej basowej amunicji ?

MR ZEBRE
(Francja)
[Rootical Attack Records]

MR ZEBRE czyli Thibault Quinon to francuski producent dubu. Po 8 latach spędzonych w Meksyku i Peru powrócił do Francji, gdzie tworzy muzykę w studiu współpracując z peruwiańskimi, meksykańskimi oraz europejskimi artystami, takimi jak Rebel-I, Sis I-Leen, Lasai, Ras Jahshua, YT, El Fata, Dubon Step, Booba Roots, Dan I, Ángel Aguilar, Junior Roy czy Sensi T. Od 2013 roku jest członkiem francuskiego labelu Rootical Attack. Dodatkowo, współpracował także z Roots Cooperation (Włochy) oraz Emana Sound (Francja), I-Skankers (Francja) oraz Indica Dubs Records (Wielka Brytania).
MR ZEBRE, na swoim koncie ma również występy z artystami takimi jak lration Steppas, O.B.F, Mungos HI-Fi, Weeding Dub, Vibronics, Blackboard Jungle, Zion Train, Radikal Guru, Twiligh Circus, Horace Andy, Rootz HI-FI, Ranking Joe, King Alpha, Bungalo Dub, Solo Banton, Sak Dub i wieloma innymi. Jego produkcje można usłyszeć w setach takich artystów jak Jah Shaka, O.B.F, Vibronics czy Blackboard Jungle.
Po tym, kiedy jego utwór “Yamasee War” rozpalał sesje Jah Shaka, MR ZEBRE wypuścił swój trzeci album “Shadows”, który został wydany przez lebel Rootical Attack w listopadzie 2016 r. Shadows składa się z 20 kawałków, które stanowią bardzo różnorodną mieszankę muzycznych klimatów. Na tym albumie można usłyszeć takich artystów jak Ras Jahshua, Dubon Step, Junior Roy, Sensi T, S’Kaya i Dan I, ale nie brakuje na nim również ciężkich dubowych wersji.

Tags

Powiązane artykuły

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker