Festiwale

Paulie Garand & Kenny Rough – Kolem stolu (feat. Separ, Nerieš) OFFICIAL VIDEO

Paulie Garand & Kenny Rough – Kolem stolu (feat. Separ, Nerieš) OFFICIAL VIDEO

Informacja Od:
Źródło by Hip Hop Kemp – PL

Data Utworzenia: 2018-07-29 21:09:11


25 dni do HHK!

Dziś gościmy znakomity czeski duet. Paulie Garand to pochodzący z Liberca raper i producent, znany z działalności w trio BPM oraz kolektywnie Ty Nikdy Label. Kenny Rough to rewelacyjny producent i DJ, drugi filar składu BPM.
Paulie debiut muzyczny zaliczył dwanaście lat temu nielegalem Mozoly. Przez kolejnych kilka produkował kawałki zarówno na potrzeby własne, jak i innych czeskich artystów. W tym czasie rozpoczął współpracę z Lipem, by po chwili założyć wcześniej wspomnianą grupę BPM. Ekipa wydała dwa albumy (Slova oraz Horizonty), dzięki którym zdobyła sporą rzeszę fanów i rozgłos nie tylko na terenie Czech.
Solowa kariera Garanda nabrała tempa w momencie podpisania kontraktu z wytwórnią Ty Nikdy – pod tym szyldem, siedem lat temu na rynku ukazała się pierwsza płyta Harant. Stylem jej zawartość odbiegała znacznie od dotychczasowych utworów Pauliego i BPM. Trio od początku swojej działalności koncentrowało się na rapie jako formie gier słownych, unikało tematów kontrowersyjnych i mocnego brzmienia. Na solowym krążku artysta mógł dać upust emocjom, które od dłuższego czasu w sobie gromadził i wykorzystał szansę w stu procentach. Dwa lata później Garand wydał drugi solowy album – V hlavní roli, atmosferą i stylem bardzo przypominający poprzedni krążek. Molo oraz Boomerang, wyprodukowane w całości przez Kenny Rough’a, potwierdziły jego wielki talent do rymowania i ugruntowały pozycję na czeskiej rap-scenie. Zamykające dotychczasowy dorobek rapera albumy Zapadlo Varle (wydane w 2016 roku własnym sumptem i rozprowadzane tylko w formie elektronicznej) oraz Nirvana (ostatni w dorobku rapera longplay wydany w marcu ubiegłego roku) przyjęte zostały przez fanów i słuchaczy z wielkim entuzjazmem.
Kenny Rough zadebiutował na czeskim rynku muzycznym jedenaście lat temu instrumentalnym albumem Falešná existence. Rok później rozpoczął działalność w BPM. Oprócz Pauliego do jego stałych kooperatorów należy raper z Opavy – Ryes. W 2010 roku wraz z nim wydał w Ty Nikdy krążek Páni kluci. Kenny przez wielu artystów uważany jest za jednego z najlepszych masteringowców w Czechach. Dodatkowo jest on koncertowym DJ’em i hypemanem Garanda.
Do Festivalparku nasi dzisiejsi goście zawitają ponownie zarówno ze wspólnymi klasykami, jak z materiałem z Nirvany oraz nowego, niewydanego jeszcze albumu, nad którym aktualnie pracują. Gwarantujemy wam, że ich występ to będzie niezapomniane wydarzenie i jeden z najlepszych koncertów wśród czeskich ekip zaproszonych na festiwal Hip Hop Kemp 2018! Zapewne spora część z Was widziała już duet Paulie Garand & Kenny Rough podczas koncertów w Festivalparku. Jakie wrażenie wywarli na Was podczas swoich kempowych gigów?

#DawajNaKemp #HHK2018LineUp #Odliczanie2018 #PaulieGarand #KennyRough

První hudební videoklip natočený kompletně na mobilní telefon Samsung Galaxy S9+ a první singl z připravované desky od dvojice Paulie Garand & Kenny Rough, k…

Tags

Powiązane artykuły

Sprawdź także

Close
Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker