Newsy Z Fejsa

Naszym głównym gościem na Jah Love Sound…

Naszym głównym gościem na Jah Love Sound…

Informacja Od:
Źródło by Jah Love Soundsystem

Data Utworzenia: 2019-04-23 13:57:43

Naszym głównym gościem na Jah Love Soundsystem in session feat. Moa Anbessa & Prince David jest włoski kolektyw Moa Anbessa! ??
Bądźcie pewni, że Buriman zabierze nas w medytacyjną podróż swoimi największymi szlagierami jak i ekskluzywnymi dubplate'ami granymi w formie LIVE dub mixu❗️??

*******************************************************************
MOA ANBESSA [IT] Moa Anbessa to kolektyw muzyków i wokalistów z własnym, niezależnym wydawnictwem, które stacjonuje na co dzień w Wenecji (Włochy), a jego członkami są: Prince David, Well Jahdgment oraz Buriman. Podczas sesji grają ekskluzywne dubplate’y prosto ze swojego studia. Pozostałymi muzykami wchodzącymi w skład kolektywu są: Don Diego, Gialloman, Jules I oraz Makka Roots. Muzyka od Moa Anbessa jest produkowana, nagrywana i komponowana przez ekipę studyjną, w której skład wchodzą: Prince David, Buriman, Makka Roots. Jest to profesjonalne studio produkcji, nagrywania oraz mixu z wieloletnim doświadczeniem w tłoczeniu płyt winylowych i produkcji ekskluzywnych numerów dla wielu czołowych soundsystemów. Od 2001 roku wydali pokaźną liczbę numerów, które są grane na wielu renomowanych reggae/dubowych wydarzeniach i przez topwe składy z całego świata.

https://www.facebook.com/MoaAnbessaItaly/

Tags

Related Articles

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker