L.U.C Feat. MC Silk, Magiera – Pożar w burdelu mego życia

Materiał Video Od: L.U.C Stream


Źródło materiału by L.U.C Stream
Data Utworzenia: 2017-10-05 17:02:15


Album Reflekcje dostępny na www.eluce.pl
www.facebook.com/planetluc
Wideoperformens do utworu dwóch ultraszybkich nawijaczy „Pożar w burdelu mego życia” powstał przy współpracy z Cloud Theater (reżyserem Teo Dumskim i rysownikiem – Adamem Kabatem). Wykorzystano tu technologię live paintingu, tabletów i autorskich parakomiksowych efektów specjalnych. Zobaczcie do końca ten szalony wideoperfomens a przekonacie się, że to co widzicie to nie animacja a prosty zabieg będący mieszanką teatru płaszczyzn, rysunku i nowych technologii.
To analogowo-cyfrowy teatr z wirtualną scenografią rysunkową. Gościnnie w klipie wystąpił Wojciech Mecwaldowski i Mc Silk.
Cloud Collective to Chmura artystów, technik, miejsc, tematów, widzów i technologicznych rozwiązań założona przez wrocławskiego twórcę Teo Dumskiego, który od lat zamuje się poszukiwaniem nowych form wyrazu w sztukach performatywnych. Ten teatr opowiada technologię, a technologia opowiada przyszłość teatru.

Wideo to wynik luźnej zabawy formą, humorystyczny i sarkastyczny akcent do projektu REFLEKCJE, w którym L.U.C nawiązał kontakty z licznymi artystami i ich spadkobiercami a następnie za ich zgodą połączył swoją muzykę i osobiste teksty z kultowymi refrenami polskiej fonografii m.in. Ireny Jarockiej, Haliny Frąckowiak, Krystyny Prońko i Magdy Umer.
Tak powstał eklektyczny i międzypokoleniowy projekt łączący hip-hop, poezję, elektronikę i muzykę klubową.
Autentyczne i emocjonalne piosenki z tego albumu osiągnęły kilkanaście milionów wyświetleń w internecie, mimo to artysta z powodów osobistych po kilku koncertach zawiesił dalsze występy z tym projektem. 

W odpowiedzi na liczne prośby fanów tekściarz i producent postanowił jednak zagrać kilka ostatnich REFlekcyjnych koncertów zamykając projekt przed wiosenną premierą nowej płyty. Nowy album pojawi się 2018 roku i jak zapowiada Rostkowski będzie otwarciem zupełnie nowego rozdziału jego życia.

10 Listopada – Warszawa – Teatr Studio
25 Listopada – Wrocław – Akademia Club
28 Listopada – Kraków – Małopolski Ogród Sztuk
2 Grudnia – Gdańsk – Stary Maneż
7 Grudnia – Poznań – U Bazyla

Występują: L.U.C, Wojciech Mecwaldowski, MC Silk
Muzyka: L.U.C, Magiera (Whitehouse)
Liryka: L.U.C, MC Silk
Reżyseria: Teo Dumski i L.U.C
Montaż: Teo Dumski
Zdjęcia: Teo Dumski i Piotr Bartos
Live Painting: Adam Kabat

Specjalne podziękowania dla Wojtka Mecwaldowskiego i Teatru Pantomimy we Wrocławiu.

Comments