Newsy Z Klubów

Kassin – Relax

Kassin – Relax

Informacja Od:
Źródło by Pogłos

Data Utworzenia: 2018-06-09 14:37:53


☀️ Słoneczne ogłoszenie na słoneczny dzień na słonecznej Burakowskiej!
Do środowego koncertu Kryszk / Weber / Kurek dołącza KASSIN!
Kassin był już raz w pogłosiu (na Woli) i bardzo mu się podobało, był wtedy z Mitch & Mitch tearz będzie z Maciasem i Piotrasem aka LXMP. S Z O K !
Kassin znany również jako Kassin, to brazylijski producent, kompozytor, multiinstrumentalista, maniak muzyki, rozgałęziacz kultury, odpowiedzialny ojciec, przyjaciel zwierząt. Pracował w studiach na całym świecie, produkował i grał z największymi gwiazdami muzyki brazylijskiej (Caetano Veloso, Gal Costa, Marcos Vale), z Moreno Veloso i Domenico Lancelottim tworzył kultowe trio +2, gra na gitarze we wspaniałym zespole Cometal, ma zdjęcie z Ramonesami. Jego najnowsza płyta wydana przez Luaka Bop, a zatytułowana “Relax”, jest ucieleśnieniem komfortu, dyskomfortu, piękna, dziwności, południa, północy, grzanek, krwi, kolendry i co tu dużo mówić, zbiera fantastyczne recenzje (ostatni numer The Wire mówi wręcz, że po prostu musisz ją mieć albo zwariujesz). Na koncercie w Pogłosie Kassin zagra swoje piosenki przy wsparciu swego najukochańszego basisty Alberto Continentino i równie ukochanego duetu LXMP czyli Piotrasa (Zabrodzkiego) i Maciasa (Moreckiego). Przyjdź albo po prostu płacz.

20:00 / 25 zł
Kassin / Bartosz Weber / Natan Kryszk / Wojtek Kurek / Pogłos

Relax, relax, relax. Buy: luakabop.com/catalog/relax luakabop.lnk.to/Relax This song was my way to pay tribute to a dear friend of mine who passed away, Linc…

Powiązane artykuły

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker