Polski Hip Hop

Kacper Garncarz – Brak Powiadomień (Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT)

Kacper Garncarz – Brak Powiadomień (Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT)

Przedstawiamy dwunastego, ostatniego uczestnika akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT! Kacper Garncarz, bo o nim mowa, to 19-letni wokalista pochodzący z województwa opolskiego. Podobnie jak O.S.T.R. ukończył szkołę muzyczną w klasie skrzypiec. Pasją do muzyki zaraził go tata – wokalista. Do pracy nad muzyką i doskonaleniem warsztatu podchodzi bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Jak sam wspomina:

„Po 8 latach szkoły muzycznej postanowiłem rozpocząć nowy rozdział w życiu jakim jest tworzenie własnej muzyki. Uczęszczałem na lekcje wokalne i chociaż przestałem, ćwiczę wokal w domu oraz pod okiem realizatora wokali. Po dwuletnim okresie współpracy z producentem w zespole, a następnie krótkiej przerwie postanowiłem, aby karierę prowadzić samemu. Tak też po wydaniu pierwszego solowego singla trafiłem do akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT”

„Brak Powiadomień” to utwór o szansie artysty na szczęśliwą miłość, którą zmarnował ulegając licznym pokusom. Tuła się po świecie szukając ukojenia wśród innych kobiet, lecz z każdą kolejną chwilą uświadamia sobie, że tylko ta jedyna była w stanie oddać mu kawałek siebie.

Social media Kacper Garncarz
https://www.instagram.com/kacpergarncarz/

audio:
Kacper Garncarz – „Brak Powiadomień”
słowa: Kacper Garncarz
muzyka: Nigdzie Indziej
mix, mastering: DJ Haem

video:
producent wykonawczy: Marcin Tytus Grabski
współproducenci: Wojtek Kukulski, Łukasz Balcerzak
project manager: Wojtek Kukulski
scenariusz: Bartosz Deja
reżyseria: Łukasz Balcerzak
zdjęcia: Łukasz Balcerzak, Błażej Błażewicz
montaż: Bartosz Deja
kierownik planu: Błażej Błażewicz
focus puller/1AC: Piotr Bronisz
światło: Rafał Gnoiński, Grzegorz Kordyszewski
make up: Katarzyna Duszyńska
stylizacje: Kasia Los
fotosy: Michał Karelus
mix/master: DJ Haem
tancerka: Zuzanna Lamprecht

Kto jest NEXT?
Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT to program dla młodych talentów, który powstał dzięki współpracy marki Coca-Cola i wytwórni Asfalt Records. Akcja realizowana jest przez cały rok, aż do kwietnia 2022 r. i nie ma żadnych ograniczeń stylistycznych i gatunkowych. W każdym miesiącu przedstawiony zostanie debiutancki singiel i teledysk kolejnego młodego artysty, który prześle swoje zgłoszenie za pośrednictwem strony www.asfaltnext.pl. O tym, kto trafi do finałowej dwunastki, zdecydują przedstawiciele Asfalt Records i Coca-Cola Polska. – Program daje zupełną dowolność i nie zamyka się na żadne gatunki muzyczne, ważny jest niepowtarzalny styl. Każdy z artystów biorących udział w Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT może liczyć na merytoryczne wsparcie ze strony wytwórni oraz możliwość wydania u nas swojej debiutanckiej płyty – opowiada Marcin Tytus Grabski, szef i założyciel Asfalt Records.

wyprodukowano przez Asfalt Records dla Asfalt Records
(P) 2022 Asfalt Records
©2022 The Coca-Cola Company. Wszelkie prawa zastrzeżone.
#kacpergarncarz #asfaltnext #zerocukru

Odsłon:4695 Like: 208 Dislike:

Materiał Video Od: AsfaltRecords

Asfalt,Records,Shop,Rap,Hip-Hop


Źródło materiału by AsfaltRecords
Data Utworzenia: 2022-04-27 10:13:15

Tags

Related Articles

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker