Newsy Z Fejsa

Happy Birthday to KAWA I ŁAWA

Happy Birthday to KAWA I ŁAWA

Informacja Od:
Źródło by Junior Stress

Data Utworzenia: 2018-02-07 14:44:18

…a już wkrótce w sercu LSMu…
https://www.facebook.com/events/328326380990724/ ****Drugie urodziny lokalu Kawa i Ława****

???????

Stało się! Jesteśmy z Wami już dwa lata. Ten czas pokazał, że kochacie nas tak jak my kochamy Was, dlatego zapraszamy na wspólne świętowanie. Mamy dla Was najlepsze atrakcję, więc jedziemy z tematem..

Piątek, 9.02 GODZ. 19.00

!!! ILUZJONISTA MICHAŁ ZAORSKI X DJ MARTIN BRIXX !!!
Wierzycie w magię? Jeśli nie, to od teraz uwierzycie. Michał będzie czarował na Waszych oczach!
Pokaz magii przy naszych burgerach? Nie ma lepszego pomysłu na piątek 😀
Lekkie i przystępne komediowe show dostarcza widzom dużą dawkę niezapomnianych wrażeń i zaskoczenia. Magiczny show jest chwilą, w której komedia i iluzja spotykają się w niepowtarzalnym połączeniu. Pomimo to pokaz jest również bogaty w szok, momentami powagę, a nawet… strach!
Michał jest profesjonalnym iluzjonistą z zapleczem psychologicznym, retorycznym i komediowym. Ogromna ilość występów na scenie pozwoliła mu na wykreowanie unikalnego sposobu na prezentowanie iluzji w najczystszej postaci. Każdy pokaz jest dopasowany do oczekiwań jego publiczności, dzięki czemu każdy z widzów doświadcza iluzji w najbardziej przystępnej formie.
www.michalzaorski.pl
www.facebook.com/iluzjonista.mz

Po pokazie Iluzji muzyczną władzę w naszym lokalu przejmuje DJ MARTIN BRIXX ??
Tego gościa chyba nie trzeba Wam przedstawiać.
Martin Brixx Juz w wieku 16 lat stawiał pierwsze kroki podpatrując najlepszych. Swojego pierwszego seta zagrał w 2003 roku, w lubelskim klubie Kotłownia (później Ego). Muzycznie doskonale odnajduje się zarówno w electro, electroclash, jak i lekkich odmianach house..u ( latin i funky). Jego sety emanują pozytywną energią, którą dzieli się ze wszystkimi. Nikt nie pozostaje obojętny na brzmienia, jakie serwuje. Zobaczycie Sami, że długo nie posiedzicie na miejscu, nasz parkiet już na Was czeka 😀
www.mixcloud.com/martinbrixx/

Nie spać, zwiedzać.. bawić się z Kawką! Jeden dzień świętowania to dla nas stanowczo za mało 😀 zbierajcie siły bo sobota będzie równie gorąca!

???

Sobota, 10.02 GODZ.19.00

!!! JUNIOR STRESS X FAT MATTHEW X KAWA i ŁAWA !!!
Nie bylibyśmy sobą gdyby zabrakło naszych ulubionych Lubelskich artystów. Pamiętacie jak zeszłoroczne urodziny rozkręcili JUNIOR STRESS I FAT MATTHEW? To już wiecie, że to będzie najlepsza impreza tego karnawału! Szykujemy kawałek parkietu do poruszania bioderkami 😀

Junior jest jedynym chyba w Polsce nawijaczem, który wychowany został przy muzyce i kulturze reggae od samych narodzin. Jego rodzice i najbliższa rodzina to założyciele najstarszego polskiego sound systemu – Love Sen-C Music. Sam Junior po mikrofon sięgnął już w podstawówce.
Dzisiaj Junior Stress, podobnie jak Junior Gong określać się może mianem ‘najmłodszego weterana’. Ilość występów na imprezach i balangach sound systemowych w przeciągu ostatnich 15 jest niepoliczalna, a liczba koncertów ze swoim zespołem Sun El Band trzycyfrowa. Równie aktywny jest jako Jurek Dress, gdy razem z 27Pablo i resztą ekipy Dancehall Masak-rah propagują muzykę dancehall na falach radia Kampus, na swoich regularnych imprezach w Warszawie i wyjazdowych występach. Stress ma na swoim koncie ma trzy studyjne albumy – ‘L.S.M.’, ‘Dzięki’ oraz najnowszy ”Sound Systemowej Sceny Syn’, współpracę z praktycznie całą czołówką polskiej sceny reggae i hip hop, oraz międzynarodowe kooperacje – jak singiel ‘(nie)Prawda’ z ostatniej płyty.
Wydany na początku 2015 roku przez Karrot Kommando album ‘Sound Systemowej Sceny Syn’ zebrał bardzo wysokie noty recenzentów oraz fanów. Numery na tej płycie łączą reggae, rub a dub, hip-hop, i brzmienie bębnów Nyahbinghi, gościnnie pojawiają się Vienio, Chonanbibe i Deadly Hunta. Wszystko to zestawione jest z rozpoznawalnym wokalem Juniora Stressa, który nowym wydawnictwem udowadnia, że ze swoją muzyką i tekstami zrobił kolejny krok do przodu.
www.youtube.com/watch?v=LOfAoe4fBso
www.facebook.com/juniorstress/

Fat Matthew wokalista zespołu Chonabibe. Tego Pana chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Swoją pasją i pozytywną energią zaraża wszystkich wkoło. W Lublinie mieszka od urodzenia. Lubi to miasto za to, że jest tu wszędzie blisko i za to, że mieszkają tu wspaniali ludzie.
@[195108840513526:274:Fat Matthew] www.youtube.com/watch?v=Ajvb25fgicw&list=PLXwnwPvkjDAblZwmOz2rt6AcaLo3fzLBl

Jeszcze Wam mało atrakcji? To mamy konkurs!
Wiecie na pewno jakich rozmiarów są nasze soczyste burgery. Mamy dla Was bojowe zadanie – kilku śmiałków dostanie nagrodę specjalną za najszybsze zjedzenie naszego ogromnego zestawu burgerowego <3 Masz odwagę stanąć w tej walce? Nie bój się, że pobrudzisz swoją piękną, wyprasowaną koszulę, mamy specjalne zestawy ochronne 😀 Dodatkowo, mamy dla Was słodki poczęstunek (psst..kto chętny do dmuchania świeczek na torcie?) Na barze czeka specjalne promo na shoty i koktajle. Ponadto nasz Szef Kuchni szykuje specjalnego, urodzinowego burgera. Bądźcie na bieżąco z naszym wydarzeniem, szykujemy dla Was kolejne niespodzianki. Z kim wzniesiemy urodzinowy toast? <3 ??

195 people interested

Powiązane artykuły

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker