Polski Hip Hop

DrySkull #PICK BEATS

Materiał Video Od: Step Records


Źródło materiału by Step Records
Data Utworzenia: 2017-07-20 12:50:51


Pobierz bit: https://goo.gl/9d1u7M
DrySkull na FB: https://pl-pl.facebook.com/DrySkull/

Opolska wytwórnia idzie za ciosem i w ramach uzupełnienia akcji #PICK, udostępnia 5 różnorodnych bitów od 5 topowych producentów muzycznych z Polski. Stepowy challenge wspierają DrySkull, Got Barss, SoDrumatic, SecretRank oraz Worek. To właśnie na ich produkcjach będą mogli spróbować się wszyscy młodzi i obiecujący raperzy, którzy chcą pochwalić się swoimi umiejętnościami szerszej publiczności.

W ramach akcji #PICK_BEATS współpracujący z wytwórnią artyści mogą liczyć na zrealizowanie teledysku do wybranego singla i umieszczenie go na największym kanale muzycznym w naszym kraju! Dodatkowo najlepszym zostanie zaoferowany w przyszłości kontrakt płytowy!

Od dziś na kanale StepRecordsTV dostępne są instrumentale w formie odsłuchów oraz plików do pobrania.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w akcji, pobierz paczkę z bitami, nagraj co najmniej jeden numer na wybranym instrumentalu i wrzuć go na swój kanał YouTube, w tytule zawierając #PICK_BEATS oraz nickname wybranego producenta.

Akcję wspierają medialnie CGM, GlamRap i Popkiller.

DrySkull (wł. Robert Krawczyk) – jeden z czołowych producentów na polskim rynku muzycznym. Współpracował z największymi nazwiskami rodzimej sceny rozrywkowej – Afromental, Dwa Sławy, Dawid Podsiadło, Mrozu, Sokół, VNM i in. W swoich produkcjach stawia przede wszystkim na zrozumienie intencji wykonawcy. Eklektyzm wyciągnięty z połączenia klasycznej edukacji muzycznej i rozrywkowego zacięcia, słychać niemalże w każdym utworze, jaki wychodzi spod rąk DrySkulla na światło dzienne.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker