Polski Hip Hop

donGURALesko – Lustro | LATAJĄCE RYBY

donGURALesko – Lustro | LATAJĄCE RYBY

Zamów preorder albumu LATAJĄCE RYBY na http://donguralesko.pl/latajaceryby

Więcej teledysków: https://www.youtube.com/watch?v=5-Pyr_Xg91U&list=PLQ1rp4QPe5eZ5Od6VWbAQtrGhSDA3ftNJ

Fragment powieści Edwarda Stachury „Siekierezadaa” brawurowo czyta Piotr Wyszomirski; wyd. MTJ/SMPB)

Latające Ryby to 10 studyjny, solowy album donGURALesko. Po gorąco przyjętym, zwariowanym mixtapie “MIŁOŚĆ, SZMARAGD i KROKODYL” nadeszła pora nieco poważniejsze treści. Realizm magiczny miesza się z socjologią, sen z jawą, a nauka z metafizyką. Za produkcję muzyki odpowiada czołówka polskich producentów: White House, The Returners, Ceha/CCT oraz reprezentanci nowej szkoły: Tailor Cut, KillyrGod oraz James Wantana. Album jest swoistą kontynuacją myśli z poprzednich albumów Magnum Ignotum: Preludium oraz Dom Otwartych Drzwi, zamykając tym samym pewien etap w twórczości DGE.

Autorką projektu okładki albumu „LATAJĄCE RYBY” jest Marta Ludwiszewska (www.martiszu.com), artystkę wizualną, graficzkę, ilustratorkę, związaną z Pracownią N22, pomysłodawczynię Pogotowia Graficznego, oraz współorganizatorkę cyklicznych warszawskich imprez Full Moon Party.

Na www.donguralesko.pl można zamówić album w jednym z preorderowych pakietów. Od wersji limitowanej płyty, przez wydanie z okładkową koszulką, po ściśle limitowany pakiet (wyprzedany) z numerowanym, podpisanym, autorskim printem okładkowej grafiki. Dostępny jest też szereg pakietów limitowanej wersji płyty oraz innych albumów donGURALesko, w tym pakiet z wszystkim albumami DGE. Wszystkie pakiety preorderowe są poszerzone o drugi krążek z instumentalami z płyty. Do każdego zamówienia powyżej 150 PLN dołączamy SHPADY PINS.

Zamów album już teraz na http://donguralesko.pl/latajaceryby

Autor tekstu: Piotr „donGURALesko” Górny
Autor muzyki: Maciej „Ceha” Szymański
ISRC: PLH511200644
Video: Szerszeń

https://www.facebook.com/djdziadzior
https://www.instagram.com/djdziadzior

INFO KONCERTOWE:
mail: biuro@donguralesko.pl
tel: 692455290

Odsłon:3 Like: 9 Dislike: 0

Materiał Video Od: donGURALesko

donguralesko,gural,djdziadzior,dziadzior,dziadziortv,szpadyzor,records,latające ryby,edward stachura,siekierezada,piotr wyszomirski,mtj/smpb


Źródło materiału by donGURALesko
Data Utworzenia: 2019-05-29 11:13:43

Tags

Related Articles

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker