Newsy Z Fejsa

Człowiekuuu, to jest news! 27Pablo [Danc…

Człowiekuuu, to jest news! 27Pablo [Danc…

Informacja Od:
Źródło by Jah Love Soundsystem

Data Utworzenia: 2018-11-28 15:02:55

Człowiekuuu, to jest news! 27Pablo [Dancehall Masak-Rah] rozbuja cały Pogłos na Świąteczny benefit na Otwarte Klatki – Jah Love x Rave Alarm! Gotowi na szalone tańce na rzecz zwierzaków? ?

27 PABLO
Nazywam się 27Pablo gram jako selektor/DJ Reggae i Dancehall od 1998r. Nie cierpię oficjalnego tonu i patosu, dlatego moja biografia jest napisana w pierwszej osobie.

W 1998 po półrocznym pobycie w Londynie i przeżyciu sesji Jah Shaki, oraz Saxon postanowiłem rozpocząć działalność „estradową” jako selektor czyli DJ tylko taki, który gra krócej tjuny.

Dzięki kontaktowi z włoską ekipą One Love Hi Powa miałem możliwość sprowadzać 7 calowe single z Jamajki i grać z nich tzw. jugglingi najnowszych jamajskich riddimów.
Jako, że nikt wcześniej w Polsce tego nie robił udało mi się zagrać relatywnie dużo imprez w dosyć krótkim czasie.

Na moich bashmentach tacy artyści jak Tenor Saw, Burro Banton pojawiali się w regularnej selekcji po raz pierwszy w Polsce.

W 2002 roku wyjechałem do Portugalii i tam z moim kumplem Lexem założyliśmy sound Yes Mi Selecta. Graliśmy na niezliczonych imprezach i bylismy świadkami narodzin współczesnej lokalnej sceny Reggae. Niektórzy twierdzą, że daliśmy początek eksplozji muzyki Dancehall w tym kraju.

W 2008 roku ropoczeliśmy z Junior Stressem cykl imprez Chill Out Bashment, które potem przerodziły się w Dancehall Masakrę.
Dancehall Masak-Rah stała się jedną z najpopularniejszych imprez Dancehall w Polsce.

Widziecie więc, że złoty chłopak jestem a do tego skromny, przystojny i czarujący.

W tym roku mija 15 lat mojej działalności, dlatego w lecie będę miał przyjemność zaprosić wszystkich na wyjatkową imprezę, na której pojawią się artyści i postacie, które mnie inspirowały i inspirują.

Na koniec dorzucam jeszcze „osiągnięcia:, które zazwyczaj pojawiają się w biografiach:

Wygrałem Pierwszy Antibabylon Clashu w Słupsku, potem zwyciężyłem w Częstochowie w Run The Riddim Clashu w 2008 roku, oraz wygrałem ze Splendid na Ogólnopolskim clashu w Poznaniu w 2009 roku.
Wojna ze Splendid złożona z dwóch pojedynków to moim zdaniem chyba najbardziej pasjonująca historia clashowa w Polsce.
W jej trakcie nagrałem tjun „Jeden Przeciwko Całej Armi”

Tags

Powiązane artykuły

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker