Newsy Z Klubów

Cześć! Tu Pogłos Ciężko o podsumowanie …

Cześć! Tu Pogłos
Ciężko o podsumowanie …

Informacja Od:
Źródło by Pogłos

Data Utworzenia: 2020-12-31 20:09:47

Cześć! Tu Pogłos

Ciężko o podsumowanie tego roku bo wszystko nam się wywróciło do góry nogami i wciąż staramy się odnaleźć w nowej rzeczywistości i przede wszystkim nie narzekać. Jak pewnie wiecie przyszłość domku stoi pod znakiem zapytania. Wciąż nie wiemy co z gruntem w związku z coraz gęściej otaczającą nas deweloperką. Walczymy o utrzymanie przy życiu spółdzielni oraz pewnego sposobu myślenia i funkcjonowania które rozpoczęliśmy prawie 5 lat temu. Tęsknimy strasznie za domkiem pełnym życia, wydarzeń, osób i inicjatyw czyli po prostu tęsknimy za Wami. Mamy nadzieję, że się trzymacie. Wysyłamy mnóstwo sił wszystkim osobom ale w szczególności tym, które przez kowid straciły źródło utrzymania. Jesteśmy olbrzymią branżą ignorowaną przez rządzących. W organizację wydarzeń zaangażowanych jest mnóstwo osób a część z nich pozostaje zwykle w cieniu. Własnymi siłami staramy się robić coś z niczego. Dla zajawki, dla idei, dla muzyki i dla miast, w których mieszkamy.

Mamy nadzieję, że nowy rok przyniesie zmiany na lepsze i spotkamy się jeszcze na Burakowskiej. Liczymy też, że ostatni sezon w naszej nadwiślańskiej rezydencji – Fala – Pawilon nad Wisłą będzie okazją do spotkań i dobrego spędzenia czasu.

Dziękujemy z całego serca osobom wysyłającym nam siły, wspierającym nas ciepłymi słowami czy zbierającym dla nas kasę w najróżniejszy i często oddolny sposób. Dziękujemy za zakup merczu i wpłaty na zrzutce. Zdecydowaliśmy się przedłużyć zrzutkę do końca stycznia.

Peace, Love, Unity, Respect

Gosia, Radek, Przemek, Sebastian, Zuzia i Karol.

Powiązane artykuły

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker