Polski Hip Hop

4. Matek x PIH x Meksyk – Spokój mnie martwi (ft. DJ Flip) CD1

Materiał Video Od: stoprocentTV


Źródło materiału by stoprocentTV
Data Utworzenia: 2018-11-06 15:18:31


4. Matek x PIH x Meksyk – Spokój mnie martwi (ft. DJ Flip)

Zamów CD “Płyta Matka”: http://bit.ly/PreorderPłytaMatka
Zamów Digital “Płyta Matka”: https://MyMusicpl.lnk.to/PlytaMatka

Sprawdźcie utwór z producenckiej płyty Matka “Płyta Matka”. Kawałek “Spokój mnie martwi” nagrany został wspólnie z PIHem i Meksykiem wraz ze skreczami DJ Flipa.

Pierwszy producencki album Matka “Płyta Matka” ukaże się nakładem wytwórni StoproRap dnia 12.10.2018. Na wydawnictwo w wersji limitowanej składają się dwie płyty z udziałem gości, jedna płyta z instrumentalami oraz dodatkowy krążek z remixami znanych utworów, między innymi Białasa, Bonsona, Kaz Bałagane, czy Soboty. Edycja limitowana zawiera dodatkowo autograf Matka.

Na płycie usłyszymy zróżnicowane produkcje od newschool’u po oldschool z klasycznymi bębnami z lat 90-tych. Jednak charakterystyczny styl Matka sprawnie spaja krążek w sposób dobrze znany wszystkim jego słuchaczom.

W projekcie pojawili się goście tacy jak: Bartas, Błaszczu, Bonson, Cira, Cywinsky, Delekta, Eripe, Flint, Flojd, Gierba, Głowa PMM, Hukos, Hyziu, KPSN, Łuszy, Major SPZ, Maxim, Mroku, Penx, Planet ANM, PIH i Meksyk (Co Zrobisz Jak Nic Nie Zrobisz), Rover, Smoku, Sobota, TMK aka Piekielny, Tymi Tyms, VNM, Wężu PMM, Zelo, Zygson, skład TROYA. W projekcie znalazł się też utwór zmarłego już Orzeu’a. Mix/Master albumu wyszedł spod ręki DJ Flip’a, którego skrecze również usłyszymy w projekcie. Gościnnie w dwóch numerach pojawił się dodatkowo Dj Twister.

Za projekt graficzny płyty odpowiedzialny jest Michał Mdoom Madej https://www.facebook.com/mdoomxx

Management
michal@stoprocent.com, tel. +48 534 010 009

Tags

Powiązane artykuły

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker