Polski Hip Hop

Wyskocz do tego!!! odc. 34 Bezczel gośc. Sage – Temperatura (prod. KRZYWY)

Wyskocz do tego!!! odc. 34 Bezczel gośc. Sage – Temperatura (prod. KRZYWY)

Przed Wami luźny, wakacyjny numer pochodzący w solowego mixtape’u Bezczela (reprezentanta FABUŁY), który swoją premierę ma zaplanowaną na 1 września.
https://www.facebook.com/Bezczel

Mixtape zatytułowany “W KRZYWYM ZWIERCIADLE: Rock’N’Rolla mixtape vol1” i będzie można usłyszeć na nim kilkanaście niepublikowanych wcześniej utworów oraz kilka remixów i blendów. “Ten materiał to typowo mixtape’owa kompilacja wyluzowanych wesołych, a niekiedy nawet śmiesznych utworów, które nie mogłyby znaleźć się na żadnej z wydanych wcześniej płyt ze względu na ich koncepcje… – mówi raper. W utworze “TEMPERATURA” gościnnie udzielił się Sage z ekipy Stoprocent. Autorem bitu jest KRZYWY (43stopnie), a mixem i masteringiem zajął się toruński raper i producent Dondi.

Zdjęcia/Montaż: DirtMiron
Video nagrano w: Floating Park Głębokie

“Wyskocz Do Tego” to seria teledysków, której inspiracją były proste zazwyczaj jednoujęciowe klipy zalewające youtube od Stanów przez Anglię, po Niemcy. Chcemy przede wszystkim promować polską scenę, od znanych już raperów, po undergrandowych wyjadaczy.
Nasze videa są prostymi, niskobudżetowymi klipami opartymi zazwyczaj na jednym planie wzbogaconym małymi smaczkami i paroma cięciami. Staramy się promować zupełnie nowe kawałki, choć może od czasu do czasu, przypomnimy już znany, który nie doczekał jeszcze obrazu, a jednoznacznie na niego zasługiwał.
Program nazwaliśmy “Wyskocz do tego”, ponieważ mamy nadzieję, że ten cykl stanie się inspiracją dla wszystkich, którzy tworzą i chcą zaistnieć, oraz pokaże, że przy dobrym numerze wystarczy prosty obraz i trochę pomysłu, aby zdobyć znaczącą oglądalność.

Odsłon:187140 Like: 1554 Dislike: 110

Materiał Video Od: stoprocentTV

Wyskocz,do,tego,odc,34,Bezczel,gośc,Sage,Temperatura,prod,KRZYWY,mixtape,fabuła,krzywym,zwierciadle,rock’n’rolla,dondi,43,stopnie,stoprocent,stopro,hip,hop,rap,essa,spółdzielnia,wake,board,dirtmiron,miron,szczecin,głębokie,plaża,lato,stoprorap,floating,park,wakepark,banda,Music,Rap Music


Źródło materiału by stoprocentTV
Data Utworzenia: 2012-06-22 12:58:25

Tags

Powiązane artykuły

26 Komentarze

  1. Jest taki kawalek gdzie tez jest "temperatura…" i nawet bit podobny w tym samym czasie.. Kurde nie moge sobie przypomniec tytulu..
    Kojarzy ktos?

  2. ale z ciebie kozak jak cie znajde matys to ci nogi powyrywam ,jesteś cipa a tak się kozaczysz,ale kozak w necie pizda w swiecie

  3. Kulturalnie prosze zamnąć morde . I takie przymiotniki jak ,,marny ,, do słonia zupełnie nie pasują … Nie trawisz go ?! NIE HEJTUJ TYLKO ZAMKNIJ RYJ

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker