Polski Hip Hop

Wyskocz do tego!!! odc. 27 HuczuHucz – Wszystko (ft. DJ Klasyk, prod. WMA)

Wyskocz do tego!!! odc. 27 HuczuHucz – Wszystko (ft. DJ Klasyk, prod. WMA)

Stoprocent prezentuje cykl teledysków „Wyskocz do tego!”. Teraz kolej na dwudziesty siódmy odcinek w którym wziął udział, prosto ze słonecznego Trójmiasta, reprezentant tamtejszej sceny HuczuHucz
Wyskocz do tego!!! odc. 27 HuczuHucz – Wszystko (ft. DJ Klasyk, prod. WMA)

.
zdjęcia/montaż Dirt Miron

„Wyskocz Do Tego” to seria teledysków, której inspiracją były proste zazwyczaj jednoujęciowe klipy zalewające youtube od Stanów przez Anglię, po Niemcy. Chcemy przede wszystkim promować polską scenę, od znanych już raperów, po undergrandowych wyjadaczy.
Nasze videa są prostymi, niskobudżetowymi klipami opartymi zazwyczaj na jednym planie wzbogaconym małymi smaczkami i paroma cięciami. Staramy się promować zupełnie nowe kawałki, choć może od czasu do czasu, przypomnimy już znany, który nie doczekał jeszcze obrazu, a jednoznacznie na niego zasługiwał.
Program nazwaliśmy „Wyskocz do tego”, ponieważ mamy nadzieję, że ten cykl stanie się inspiracją dla wszystkich, którzy tworzą i chcą zaistnieć, oraz pokaże, że przy dobrym numerze wystarczy prosty obraz i trochę pomysłu, aby zdobyć znaczącą oglądalność.

Odsłon:291745 Like: 3284 Dislike: 109

Materiał Video Od: stoprocentTV

Wyskocz,do,tego,odc.,27,HuczuHucz,Wszystko,ft.,DJ,Klasyk,prod.,WMA,trójmiasto,Gdańsk,Gdynia,Sopot,Stoprocent,stopro,hip,hop,szczecin,rap,stoprorap


Źródło materiału by stoprocentTV
Data Utworzenia: 2012-05-03 13:00:13

Tags

Powiązane artykuły

28 Komentarze

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker