NEWSY Z FEJSA

Ten Typ Mes o serialach: Dla mnie najważniejsza jest historia [WYWIAD z Tofifest] – naEKRANIE.pl

Ten Typ Mes o serialach: Dla mnie najważniejsza jest historia [WYWIAD z Tofifest] – naEKRANIE.pl

Informacja Od:
Źródło by Ten Typ Mes

Data Utworzenia: 2019-02-05 20:57:46

Pościgi, strzelaniny, wojny gangów – to mój chleb codzienny! Czyli rozmowa z Naekraniepl o serialach, muzyce filmowej, ale i o tremie, i pisaniu na zadany temat.
Macie jakiś nieoczywisty soundtrack do filmu/serialu, który polecacie? (Poza „Na Wspólnej”, bo wiadomo, że kozak)

Ten Typ Mes o serialach: Dla mnie najważniejsza jest historia [WYWIAD z Tofifest] – naEKRANIE.pl

Ten Typ Mes to znany i popularny raper, z którym spotkałem się podczas festiwalu filmowego Tofifest 2018 w Toruniu. Porozmawialiśmy o muzyce, dobrych serialach i popkulturowych inspiracjach.

Tags

Powiązane artykuły

28 Komentarze

 1. Kozaka zjada sountrack z „M jak miłość”. A tak serio to bardzo dobry był soundtrack z „Californication”, dobre rockowe granie, na drugim miejscu „Gra o tron” a na trzecim, nie tyle soundtrack, co raczej główny motyw to „Miami Vice” / „Twin Peaks”.
  Marzy mi się serial opowiadający o blichtrze Warszawy z intrem które będzie zawierało refren z „Welcome/Wilkommen”. Piona Mesie!

 2. Wszystkie Clinta Mansella, Hansa Zimmera, Wszystkie filmy Tarantina i Guy’a Ritchiego. Ale to moze byc oczywiste w sumie ?️‍♀️

 3. Ślepnąc od światel i Scott Walker „Its raining today” ale tam też można znaleźć kilka dobrych polskich klasyków m.in. KNŻ Anna Jantar…

 4. Dawno temu w Ameryce! Ennio za najlepszych lat, a sam film top of the top. Oraz, pomimo subiektywnej, średniej sympatii do samego obrazu – w temacie podkładów nie sposób nie wspomnieć o Amelii. Soundtrack bliski 10/10, nadający niepowtarzalny klimat, a Yann Tiersen w dużej mierze odpowiedzialny za sukces całego filmu..

 5. The Man With The Iron Fists – przeszedł chyba bez większego echa, a ma kilka naprawdę świetnych numerów, szczególnie dla fanów WTC.
  A Henryk Bista mistrzostwo. Jest tych perełek więcej? Zbierz je do kupy i może jakiś mixtape? 😉

 6. wczoraj enty raz oglądałem „Heat” i ten numer w scenie, kiedy Neil (De Niro) rozmawia z Eady jest mega piekny

  z rodzimego podwórka ost to „Psy” Pasikowskiego
  wóde po to można chlać litrami
  ale to oczywiste bardziej soundtracki

  a z seriali hmmm…. może „Vinyl”

 7. Arizona Dream- Goran Bregović, Krzysztof Komeda ‎– Rosemary’s Baby, La Haine, Nietykalni- Ludovico Einaudi, Ojciec chrzestny- Nino Rota… Bardzo oczywiste.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker