Polski Hip Hop

TEDE – Zeszyt rymów – gościnnie Sistars / 3H HAJS HAJS HAJS / HD 1080p

TEDE – Zeszyt rymów – gościnnie Sistars / 3H HAJS HAJS HAJS / HD 1080p

Kup płytę 3H HAJS HAJS HAJS w limitowanym preorderze: https://tede.shop
🔔https://bit.ly/subskrybuj_TEDE – zostaw suba i bądź NWJ!
Kliknij i posłuchaj w dniu premiery: https://id.ffm.to/tede_3h_hajs_hajs_hajs

Wytwórnia Wielkie Joł oraz Polski Rap prezentują wyjątkowe wydawnictwo – reedycję legendarnego albumu TEDE – 3H: Hajs Hajs Hajs. Wydawnictwo ukaże się jednocześnie na wszystkich nośnikach: płytach CD i winylowych, kasetach oraz w dystrybucji cyfrowej i serwisach streamingowych.

Wyłącznie w preorderze dostępna jest wersja 3CD, zawierająca dodatkowe utwory, które nie znalazły się na oryginalnym wydaniu płyty.

3H: Hajs Hajs Hajs to pierwszy album wydany własnym suptem przez Tedego w jego własnej wytwórni – Wielkie Joł. Album dopracowany pod każdym względem, na którym towarzyszyła mu elita ówczesnej sceny hip-hopowej – już w pierwszym utworze gościnnie pojawia się zespół Sistars, a za produkcję całej płyty odpowiadają m.in. O.S.T.R., Camey, IG$, JanMario oraz sam raper. Z tego albumu pochodzi legendarny utwór Wielkie Joł, bedący po dziś dzień hymnem wszystkich wydarzeń związanych z Wielkim Joł.

Wszystkie nagrania z albumu zostały poddane cyfrowemu remasterowi przez Sir Micha. Poligrafię wiernie nawiązującą do oryginalnej wykonał Pan Zgrywus, wykorzystując zdjęcia Tedego z okresu powstawania płyty autorstwa Rafała Wielgusa.

Przy zakupie płyty w sklepach www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl w dzień premiery o północy dostajesz możliwość pobrania zremasterowanej wersji cyfrowej albumu w jakości studyjnej 24BIT. Otrzymasz także kod aktywacyjny na 90 dni usługi Tidal HiFi, w której album także będzie dostępny w studyjnej jakości MASTER.

TEDE – Zeszyt rymów
Gościnnie Sistars
Słowa: Jacek TEDE Graniecki
Muzyka: Barteq Królik, Marek Piotrowski
ISRC: PLH342000027

Teledysk promuję reedycję albumu TEDE – 3H HAJS HAJS HAJS, która ukaże się 27 listopada 2020 roku nakładem wytwórni Wielkie Joł oraz Polski Rap w dystrybucji Asfalt Records (3CD, 3LP, 2MC) oraz Independent Digital (digital)
Numer katalogowy WJ N33
Produkcja wykonawcza reedycji: Maciej Maj (Polski Rap)
(P) 2003 TEDE ENTERPRISE (C) 2020 POLSKI RAP

#TEDE #Sistars #3HHajsHajsHajs

Odsłon:22982 Like: 1434 Dislike: 23

Materiał Video Od: TEDEWIZJA

tede,tedewizja,tede sistars,tede sistars zeszyt rymów,sistars tede,sistar,sistars 2020,tede 2020,tede nowa płyta 2020,tede nowość 2020,tede hajs hajs hajs,tede 3h hajs hajs hajs,wielkie joł,tede wielkie joł,nowa płyta tede,wielkiejol,tede youtube,tede disco noir,jacek graniecki,tede koszulki,tede rap,tede hip hop,tede elliminati,biełyje nosy,biale nosy,tede nowosc,tede nowosc 2020,zeszyt rymow,tede zeszyt,tede sistar zeszyt,tede feat sistars


Źródło materiału by TEDEWIZJA
Data Utworzenia: 2020-11-20 15:30:11

Tags

Powiązane artykuły

31 Komentarze

  1. To były piękne czasy kiedy moim mikrofonem był pilot albo dezodorant, nosiłam skate buty i spodnie😅 I śpiewałam razem z sistars z radia, fajne czasy😊

  2. Bez hejtu i zaczepek. Dziś Kękę nagrywa kawałki z aktorem Andrzejem Grabowskim. Na płycie ulicznego zespołu Hemp Gru w refrenie udziela się Patrycja Markowska. Haha noo tak teraz to jest cool, wystąpić w reklamie. Jacek dostał wiadro pomyj za to że nagrywał z Sistars czy Natalią Kukulską( sprzedał się ) 😂 Kurwa Tede jak ty to robisz że mimo nawet tego zmęczenia w oczach i uśmiechu na twarzy to nie raz konstruktywnie musisz debilom coś wyjaśniać… Szacun za to że tyle lat na scenie, rzucane kłody pod nogi, wybijanie się na twych plecach nic nie wartych cieci 😊Wiem co czujesz bo sam jestem jedynakiem z tzw dobrego domu i nie raz się przejechałem na koleszkach którym pomogłem… Dlatego może jestem posiadaczem każdej z twoich płyt, żaden ze mnie psychofan. Po prostu gdy trafiasz do ludzi inteligentnych czyli słuchaczy myślących a nie dzbanów to budzisz podziw. No ale co banan może wiedzieć o ulicy hah. Wasze zdrowie mordki ! Ja odpalam przy piątku nr Inne Getto z płyty Fuck Tede ( Niech ktoś mi napisze że to nie jest uliczny nr ) mam ciary gdy tego słucham…

  3. Szacun od początku do dzisiaj. Szkoda, że stare kawwałki tak były kminione jak Wy w tych czasach dopiero kumacie. Tak sie nawijało dekade temu, że dopiero do Was dotarło

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker