Newsy Z Fejsa

solar – klub 27 (prod. deemz)

solar – klub 27 (prod. deemz)

Informacja Od:
Źródło by Solar

Data Utworzenia: 2018-10-23 17:27:06

Cześć!
Post dość długi, ale za doczytanie do końca przewidziane są profity! 😀

Mimo, że minęło już sporo czasu od premiery Klubu 27 docierają do mnie pozytywne wiadomości odnośnie tego albumu. Wczoraj na fanpage’u Lil Konon pojawił się obszerny wpis, a wcześniej u Hype i kilku innych których w tym momencie nie pamiętam, za co przepraszam, ale było to na przestrzeni dość długiego okresu. Często piszecie do mnie wiadomości, z których wynika, że płyta wciąż wam towarzyszy i jest w jakiś sposób dla Was ważna, również na grupie @sajko i solarmia temat pojawiał się kilkukrotnie.
Jestem szczerze zaskoczony takim obrotem spraw, z mojego nienajkrótszego doświadczenia z obcowania na rynku muzycznym wynika, że żywotność płyty kończy się maksymalnie kilka miesięcy po jej wydaniu, szczególnie w czasach kiedy jest ich zalew. Tutaj sytuacja jest odwrotna – im dalej od premiery tym cieplejsze przyjęcie. To bardzo dziwne, ale być może wynika z tego, że płyta nie jest najłatwiejsza w odbiorze, a teksty są dość złożone to sporo osób odstraszył premierowy odsłuch i dopiero po czasie (być może częściowo za namową tych którzy się przez to pierwsze wrażenie przebili) decydują się poświęcić jej więcej uwagi – za co dziękuję!

Pomyślałem, że fajnie by było się jakoś odwdzięczyć, dlatego też do moich urodzin, tj. do 29.10 po wpisaniu kodu „Sajko” w naszym sklepie płytę można kupić o 15 zł taniej (podlinkowane). Dodatkowo płyty będą z autografem + dedykacją jeśli ktoś ma ochotę, wystarczy dać znać w komentarzu do zamówienia.

Tym którzy już kupili pozostaje mi tylko podziękować, dzięki Wam jesteśmy gdzieś w połowie drogi do złotej płyty, co uważam za bardzo spoko wynik jak na solowy debiut! (dzisiaj rocznica startu preorderu wraz z kawałkiem Kevlar!)

Dziękuję serdecznie i kocham Was, buziaki!

solar – klub 27 (prod. deemz)

Wersja standard albumu solar – klub 27 (prod. deemz)PREMIERA PŁYTY: 8 GRUDNIA 2017 GOŚCINNIE NA KRĄŻKU POJAWILI SIĘ: QUEBONAFIDE, BIAŁAS, PALUCH, BETEO ORAZ ZUI. Mimo że ciężko nazwać Solara debiutantem, Klub 27 to jego pierwszy solowy album na legalu. Choć lata pracy w podziemiu i w ofic…

Tags

Related Articles

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker