Polski Hip Hop

Sokół feat. Pono – Boją się

Sokół feat. Pono – Boją się

KUP TE PLYTE ZA 7 ZL TU: http://prosto.pl/?l=en&m=sklep&w=muzykaszczegoly&wyk=29&typ=MP3&pro=56

dzwonek: SMS -MUBU.1177
na nr 7268 (2 ZL + VAT)

Album: Teraz Pieniadz W Cenie;
Artist: Sokół;
Featuring: Pono;
Title: Boja sie;
Producer: Brall;
Lyrics: Sokol, Pono;
Label: Prosto;
File: Audio;

Subscribe our ProstoTV channel
Subskrybuj nasz kanal ProstoTV

Odsłon:2137746 Like: 8577 Dislike: 244

Materiał Video Od: ProstoTV

TPWC,boja,sie,teraz,pieniadz,pieniądz,cenie,sokol,sokół,pono,boją,się,brall,prosto,label,rap,hip-hop,hiphop,polski,polska,straight,slavic,flavour,prostotv,hip,hop,flavor,pol


Źródło materiału by ProstoTV
Data Utworzenia: 2010-06-16 10:38:05

Tags

Powiązane artykuły

42 Komentarze

  1. Wojtku, od wielu lat czekam na remix tego utworu z Bosskim Romanem o którym wspomniałeś wiele lat temu w jakimś wywiadzie.

  2. Ten kawałek to poezja XXI wieku. To, co Panowie tu stworzyli, projekt tego utworu, zasługuje na miano flagowca polskiej sztuki, muzyki współczesnej czy wczesnych ww. lat. Ta pieśń niesie ze sobą wiele idealnie zawartych I wypowiedzianych wierszem, spójnie, z naprawdę ciekawym podkladem, fraz czy myśli zawierających konkretne prawdy czy też poglądy życiowe. Ten track to kocur jak chuj. To jest coś niesamowitego na poziome twórców dzieł wybitnych na przestrzeni polskiej tysiącletniej kultury. XXI wiek, spojrzenie na rzeczywistoś.

  3. A ja dostałem 6 z polskiego (albo jakoś dobry wynik z próbnej matury w 2011, nie pamiętam), bo w podsumowaniu użyłem słów "Ludzie się boją wszystkiego, czego nie mogą pojąć". Znaczy nie wiem czy chodziło tylko o ten cytat, ale pisałem wypracowanie cały czas nucąc ten kawałek 🙂 I teraz inaczej też patrzę na słowa VNM: "W teście cytowałem Molestę, nawet W to wie" 🙂 Reasumując, płyta TPWC to ogień!

  4. Zona Paris Hilton sinzinger znowu nie rozumie ze ja Jestem jej mezem jacek sinzinger znowu landryna Scenaariusz 47141701028117282825
    Zamknac Wszystkie hotele Hilton w Europe jasne

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker