NEWSY Z FEJSA

Sobota – Co Za Dzban (LIl Pump ft. Kanye West REMIX) VIDEO

Sobota – Co Za Dzban (LIl Pump ft. Kanye West REMIX) VIDEO

Informacja Od:
Źródło by Sobota

Data Utworzenia: 2019-03-01 10:41:06

Dzień dobry morduchny w dniu wczorajszym na nasz kanał wleciał klip do kawałka "Co Za Dzban". W kilka godzin z kanału z 300 subskrybentami zrobiło się 70 000 wyświetleń za co serdeczne Bóg zapłać kawałek wywołał mnóstwo kontrowersji (co akurat Sobusie lubią najbardziej) napewno wypowiem się na ten temat w poście czy w jakimś filmiku ale dziś świetujemy moje 42 urodziny, otwarcie wytwórni I premierę mixtejpu "EssA MC" a tym czasem dla tych któż jeszcze nie widzieli i nie wiedzą z czego wywołała się tka gowno burza zapraszam EssA !!!

http://bit.ly/CoZaDzban

Ps. Super wykurwiastego dnia , cokolwiek będziecie porabiali; )
A i wybaczcie błędy ortograficzne, sam to musiałem Napisac ,wszyscy zapierdalają przy organizacji moje dzisiejszej imprezy a menadżment jeszcze nie spał (chyba nawet z 2 dni ) SMACZNEGO!!!

Tags

Powiązane artykuły

13 Komentarze

  1. Sobota -Dziwnie sobie to rozkminiłeś,nowy kanał,pójście na swoje Ok. -Ale mogłeś to zrobić pełnoprawnym albumem,a nie mixtapem na szybko byle zapchać kanał,tak wiem że pełnoprawny album wyjdzie w STOPROCENT,bo taką macie umowę,by zakończyć współpracę ale myślę że taki gość jak Ty,dałby radę nagrać dwie poważne płyty w ciągu roku,jeśli chodzi o Film, poszedłem tam w 80% dla ciebie i jest git, POZDRAWIAM.

    Najlepszego!

  2. Miałam okazję się zjawić dziś na imprezie, ale niestety z przyczyn nie zależnych ode mnie nie dam rady. Nad czym bardzo ubolewam ?
    Życzę Ci dużo sukcesów, jeszcze wiecej prawdziwych fanów, milionów wyświetleń ,a przede wszystkim dużo zdrowia i 1oo lat ! ???

    Udanej imprezy ! ???
    EssA!!!!!!

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker