POLSKI HIP HOP

Sherwood Dungeon Gameplay – Komentarz (PIERWSZY FILM)

Sherwood Dungeon Gameplay – Komentarz (PIERWSZY FILM)

Witaj w pierwszym Gameplayu. Dzisiaj przedstawię wam grę o nazwie Sherwood Dungeon.
Zapraszam do oglądania !

O grze:

Sherwood Dungeon to darmowa, trójwymiarowa gra online.
Została stworzona przez MaidMarian Entertainment (www.MaidMarian.com) i wciąż cieszy się wielką popularnością wśród graczy.
Można zarejestrować konto i logować się jako stały gracz. Dzięki rejestracji, wszelkie osiągnięcia w twojej grze zostają zapisane na koncie.

Gra podzielona jest na trzy serwery – Sapphire, Emarald oraz Ruby.
Na każdym serwerze znajduje się 99 chatroomów.
Nie różnią się one niczym – to jak „inne wymiary” – przechodząc do innego chatroomu nic w grze się nie zmienia, lecz znikają obecni gracze i pojawiają się ci, którzy znajdują się w nowym pokoju (chatroomie).

Każdy kraj ma z góry określony własny chatroom (potocznie nazywany również joinem – od komendy /join, która przełącza chatroom).

Są również Teleporty obecnie jest ich 9. Inaczej mówiąc – możemy dostać się do nich poprzez portale umieszczone na mapie początkowej lub wpisując odpowiednią komendę. Każdy teleport również podzielony jest na 99 chatroomów.

W grze można posiadać bronie, tarcze, amulety oraz inne itemki.

W grze jest również możliwość zakupienia zwierzaka – konia, wilka, pająka lub smoka za 5 dolarów przesyłając pieniądze poprzez serwis PayPal.com. Będą one nam zawsze towarzyszyć w walkach, lecz nie poprawiają siły naszego ataku, a walczą ze zwierzakami posiadaczy-przeciwników. Dosiadając konia nasza szybkość jest zwiększona o połowę – można więc w ten sposób szybko dostać się do danego miejsca na mapie.

W grze możemy walczyć z innymi graczami (walki tzw. PvP) oraz, zabijając potwory, zdobywać Experience (potocznie: exp) – im więcej będziemy go zdobywać – tym większy będziemy mieli level (poziom w grze), a dzięki temu lepsze amulety, bronie, tarcze i inne itemy. Przeciętny gracz Sherwood ma poziom w granicach 15-90.

Możemy również rozmawiać z innymi graczami poprzez wbudowany w grę czat – tam również wpisujemy komendy.

Źródło: MMCenter.xaa.pl

Odsłon:438969 Like: 15140 Dislike: 724

Materiał Video Od: MULTI

sherwood,dungeon,swd,lvl,hacks,commentary,gameplay,8000,merchant,lord,makaron,pierwszy film,multiego,pierwszy film multiego


Źródło materiału by MULTI
Data Utworzenia: 2010-10-17 17:31:07

Tags

Powiązane artykuły

27 Komentarze

  1. moim zdaniem glupie bylo usuwanie filmow bo to fajna pamiatka w sumie dla widzow i dla multiego ): stare dobre czasy youtuba czegos takiego nie powinno sie usuwac

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker