Polski Hip Hop

Sebastian Fabijański – Nightcrawler – prod. Auer

Sebastian Fabijański – Nightcrawler – prod. Auer

słowa, rap: Sebastian Fabijański
muzyka, produkcja: Auer
mix & mastering: DJ Haem

Wiosną tego roku nakładem Asfalt Records ukaże się debiutancki album muzyczny Sebastiana Fabijańskiego, popularnego i uznanego aktora kinowego młodego pokolenia. Płyta zatytułowana “Primityw” pojawi się na rynku 24 kwietnia 2020 roku. Za projekt okładki i oprawę graficzną odpowiadają Mateusz Machalski oraz fotograf Filip Zwierzchowski. Producentami wykonawczymi są szef Asfalt Records – Tytus oraz DJ Haem, który podjął się także nagrania, mixu i masteringu albumu. Do projektu zaproszono bardzo zróżnicowane grono producentów muzycznych.

Oto co o “Primitywie” mówi sam Sebastian Fabijański: “Ta płyta to powrót do pierwszej miłości, bo w moim przypadku rap niewątpliwie nią jest. Kiedy stałem przy mikrofonie w wieku 16 lat – czułem to samo, co czuję dziś – wolność. Nikt nie mówi, co mam pisać i co wykrzyczeć a przez 32 lata zebrał się materiał który musiał znaleźć jakieś ujście. Dobrze, że znalazł w muzyce…”

Z kolei Tytus udowadnia, że mamy tu do czynienia z dobrym hiphopowym materiałem: “Nikt nie rodzi się raperem z zawodu i nigdzie nie jest powiedziane, że dobrym raperem nie może być aktor, jeśli tylko jako muzyk jest autentycznie sobą, a nie odgrywa jakiejś roli. Z Sebastianem nie ma takiego ryzyka, bo on od zawsze kroczy swoimi ścieżkami, jest znany ze szczerości i bezkompromisowości. Za mikrofonem wykazał się doskonałym warsztatem oraz otwartą głową, dzięki czemu szykuje się dopracowany, ambitny i dosyć zróżnicowany materiał.”

SEBASTIAN FABIJAŃSKI

Ceniony i popularny aktor filmowy. Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. W 2014 roku otrzymał nagrody za najlepszy debiut aktorski za role w filmach “Jeziorak” i “Miasto 44” na 39. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Za te same role otrzymał również Tarnowską Nagrodę Filmową. Popularność przyniosły mu seriale: “Pakt” i “Belfer”. Można go było zobaczyć w produkcjach “Kamerdyner” w reżyserii Filipa Bajona, “Misja Afganistan” w reżyserii Macieja Dejczera, “Jeziorak” w reżyserii Michała Otłowskiego, “#Wszystko Gra” w reżyserii Agnieszki Glińskiej, “Panie Dulskie” w reżyserii Filipa Bajona czy “Pitbull” i “Niebezpieczne kobiety” w reżyserii Patryka Vegi. Niedawno weszły do kin filmy, w których zagrał główną rolę: “Mowa ptaków” w reżyserii Xawerego Żuławskiego oraz “Legiony” w reżyserii Dariusza Gajewskiego, za które dostał nagrodę przyznaną na Forum Kina Europejskiego Cinergia. Udzielił również swojego głosu Finnowi w polskiej wersji językowej “Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy”. Ostatnio zagrał w filmie “Psy 3. W imię zasad” w reżyserii Władysława Pasikowskiego.

video:
Scenariusz i Reżyseria
Sebastian Fabijański

Opieka Artystyczna
Xawery Żuławski

Operator obrazu
Andrzej Jaroszewicz

Wystąpili
Sebastian Fabijański
Emma Giegżno
Weronika Fabijańska
Filip Dudkiewicz
Dorian Kuźniewski
Aleksandra Frydrych
Dagmara Brodziak
Paweł Mandziewski
Dominik Rachoń

Klient
Asfalt Records

Producent wykonawczy
Marcin Grabski

Produkcja
Unlimited Film Operations

Producent
Maria Siniarska
Łukasz Borzęcki

Kierownik Produkcji
Ewa Szulgacz

Postprodukcja
ColorOffon

Montaż
Alan Zejer

Korekcja Barwna
Milena Wielgo

Operator Kamery A
Adam Suzin

Operator Kamery B
Sebastian Weber
Julia Dziworska

Focus Puller
Piotr Kwiatkowski

Asystent Kamery
Michał  Chrząstek

Kamera
MX35 Mateusz Wajda

Mistrz oświetlenia
Marek Baprowski
Tomasz Kitrasiewicz

Oświetlacz
Tomasz Kitrasiewicz
Bartek Baprawski

Oświetlenie
Heliograf

Scenografia
Katarzyna Filimoniuk

As. Scenografii
Jurand Kisielewski – Tygler
Alek

Charakteryzacja
Anna Piechocka /CATNEL

As. Charakteryzacji
Aleksandra Przyłuska

Kostiumy
Magda “Mambi” Bujas ( kostium Sebastiana)
Aleksandra Stęplewska

Asystent kostiumografa
Sara Kukier

Fotosista
Patrycja Guz

Dyżur
Jurek „Fifi” Marczak

Specjalne podziękowania :

SING SING Warsaw za udostępnienie lokalu
AF Cars

Dorota Kowalska (Fabryczna Atelier)
Beata Rogala-Koczorowska (Pako)
Rafał Serek
Krzysztof Panas
Kuba Bosowski
Kinga Szymańska
Ewelina Lenart
Mirek Pytel
Wojciech Glinka
Monika Szymańczyk

P C 2020 Asfalt Records
#sebastianfabijanski #auer #nightcrawler

Odsłon:53861 Like: 2589 Dislike: 413

Materiał Video Od: AsfaltRecords

Asfalt,Records,Shop,Rap,Hip-Hop,Sebastian Fabijański,Sebastian Fabijanski,Sebastian Fabianski,Fabijanski,Fabianski,Nightcrawler,Auer,Primityw,Prymityw,Vega,Cukier


Źródło materiału by AsfaltRecords
Data Utworzenia: 2020-02-14 12:07:26

Tags

Powiązane artykuły

22 Komentarze

  1. Pragnę tylko przypomnieć że w jednym z wywiadów Pan Sebastian powiedział że on uznaje tylko prawdziwy klasyczny rap w którym bit jest oparty głownie na perkusji i tego też się spodziewałem po jego kawałkach a tutaj początek bitu i już słyszymy syntetyki

  2. Kiedy pierwszy raz usłyszałem, że Cukier będzie robił płytkę i chyba przy okazji pocisnął Polską scenę, to myślałem, że jak juz wypuści, to będą to jakies wypociny. Po pierwszym tracku, lekki szok, trzymam kciuki i kibicuje, bo mam nadzieję, że mocno zaskoczy!

  3. Sebastian jest artystą więc gra twarzą i mową w filmach a zainteresowanie jego to również Muzyka i widać że jest artystą wszechstronnym pełnym. Dobrze odtwarza rolę, dobrze nawija , i mówi i myśli po swojemu a nie jak wszyscy. Bądź sobą Sebastian i niech nikt ci nie mówi co masz robić, może doradzić tylko i wyłącznie. Powodzenia , zdrowia.

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker