Polski Hip Hop

RoniN – Azowstal (prod. AstrØWilk)

RoniN – Azowstal (prod. AstrØWilk)

Posłuchaj w serwisach z muzyką cyfrową!
🎧https://e-muzyka.ffm.to/roninazowstal

Reuploud utworu „Azowstal” który miał swoją premierę 21 czerwca 2022 r. Jest to kolejny numer z nadchodzącego albumu „Protokół Samuraja”. Utwór oddaje hołdu ukraińskim żołnierzom, którzy do dzisiaj walczą o swoją ziemię oraz ojczyznę.

Artist: RoniN
Title: Azowstal
Lyrics: RoniN
Music: AstrØWilk
Mix/Mastering: OssoStudio

Altereggo
https://www.facebook.com/AltereggoRec…

https://instagram.com/altereggo_offic…

RoniN
https://www.facebook.com/I3RoniN

https://instagram.com/_13ronin?igshid…

AstrØWilk (Kamil Przybysz)
https://www.facebook.com/astrowilk

#Ronin #Azowstal

Odsłon:878 Like: 62 Dislike:

Materiał Video Od: Altereggo Records

rap,hh,hiphop,hip-hop,polish rap,music,raps,alter,altereggo,ronin,protokół samuraja,azowstal,ronin azoswstal,wolność Ukrainie,Ukraina,wojska Ukraina


Źródło materiału by Altereggo Records
Data Utworzenia: 2023-02-20 13:13:00

Tags

Related Articles

6 Comments

  1. a ty z Polski jestes???? brakuje ci materiału do nagran czy chcesz sie bujnąc na wojnie, moze jakies lajki wskoczą?????? moze cos o naszym kraju?????

  2. Piosenka o banderowcach najgorszej maści . Nawet Brytyjczycy nie chcieli tym nazistom i mordercom pomagać mimo że mogli by ich wesprzeć .
    Do szkoły, historii się nauczyć a jak za dużo wymagam to poczytaj starszych artykułów o pułku Azow

  3. Niby super, nic nie mam do Ukraińców, ale dlaczego podczas wizyty Dudy wywieszone były banderowskie flagi? Dlaczego młodzi zamiast walczyć lub szkolić się i iść na front chodzą po Polsce jakby nic się nie stało? Dużo pisania, ciężki temat, ale Polska między młotem a kowadłem. Namówić NATO, aby podpisało umowę na tanie surowce i nie pomagać Ukrainie – Rosja nie zatrzyma się tylko na niej, następna Gruzja, Mołdawia i pewnie Polska jak to od setek lat jedyny kraj na drodze Moskwy, który walczy z nią do końca… Nie podpisać umowy – wysokie ceny, możliwe niepokoje społeczne, strajki, gorszy poziom życia…Ciężkie czasy nadeszły a wszystko przez jednego dyktatora, któremu zachciało się być imperialnym carem, bo przecież nie chodziło o to, żeby Ukraina nie weszła do NATO, skoro od 2014 r. była wojna domowa. W Gruzji to samo było, tylko zamiast anektować obszar to chciał podbić cały kraj, przez co Kaczyński musiał zginąć w zamachu…

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker