Polski Hip Hop

Premiera filmu z koncertu TEDE & Sir Mich “Pół Życia Na Żywo” / Multikino, Złote Tarasy

Materiał Video Od: TEDEWIZJA


Źródło materiału by TEDEWIZJA
Data Utworzenia: 2017-04-28 08:32:10


Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje krótką relację z oficjalnej premiery wyjątkowego koncertu „Pół Życia Na Żywo”. Zdjęcia i realizacja Mateusz Strojewski.

Pół Życia Na Żywo to przekrój twórczości TEDE od pierwszego oficjalnie wydanego kawałka, aż po dzień dzisiejszy. Utwory nie prezentowane dotychczas na żywo, a także te znane z koncertów w nowych, często zaskakujących aranżacjach przygotowanych przez Sir Micha specjalnie na tę okazję. Gościnnie występują między innymi Grzegorz Skawiński, Waldemar i Adam Tkaczyk, czyli prawie cały zespół Kombii, a także wokalistki – Setka, Patricia Kazadi i Sylvia Grzeszna oraz kwartet smyczkowy Con Le Corde. Za realizację filmową odpowiedzialna jest ekipa Ogar Vision i Łysy Anioł Production.

KUP CD & DVD –

Koncert „Pół Życia Na Żywo” został pokazany 20 kwietnia 2017 o 20:00, w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań 51, Radom, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Warszawa Złote Tarasy (Sala premierowa, premiera z udziałem Artystów i Twórców), Wrocław Pasaż, Włocławek oraz Zabrze.

Dzień później, czyli 21 kwietnia album oficjalnie trafił na półki sklepowe w dwóch wersjach. Pierwsza to sama płyta audio zawierająca studyjną wersję koncertu, a druga to audio i DVD, czyli opakowanie zawierające zarówno film jak i muzykę. Do zamówień złożonych na stronie dodatkowo dołączone są specjalne okolicznościowe naklejki.

Więcej informacji:

Tags

Powiązane artykuły

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker