Polski Hip Hop

Pawbeats – Banicja ["Orchestra" DVD E04]

Pawbeats – Banicja ["Orchestra" DVD E04]

Preorder:
Pawbeats na fb: https://www.facebook.com/pawbeatsmusic/

W sieci pojawiło się kolejne video promujące album “Orchestra” DVD. Tym razem bydgoski multiinstrumentalista udostępnia video z wykonania utworu “Banicja”. Za realizację odpowiedzialna jest ekipa M.L. Filmz.

Album wydany jest w ekskluzywnym eco-packu. Każdy egzemplarz zawiera autograf Pawbeatsa. Nakład wydawnictwa jest mocno limitowany i wynosi 1000 sztuk.

Zamów na www.preorder.pl

– „Pawbeats Orchestra” to twór łączący różne aspekty naszej pracy: wydajemy album, następnie gramy go na koncercie w specjalnie przygotowanych aranżacjach, by ostatecznie otrzymać wizję i fonię na koncertowym DVD – tłumaczył Pawbeats, przed premierą swojego nowego albumu.

Za nami premiera krążka „Orchestra” oraz dwudniowy koncert w Filharmonii Bydgoskiej, gdzie wszyscy, którzy pojawili się gościnnie na krążku Pawbeatsa, zagrali utwory z albumu, w nowych, specjalnie przygotowanych na tę okazję aranżacjach.

Czas na premierę kolejnego krążka, tym razem DVD, z zapisem bezsprzecznie bezprecedensowego wydarzenia na polskiej scenie muzycznej, jakim był koncert „Orchestry” w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Wielu artystów, orkiestra symfoniczna, zderzenie wielu światów i pokoleń muzycznych – a to wszystko pod batutą Krzysztofa Herdzina.

Każdy, kto przegapił to niepowtarzalne wydarzenie, ma teraz szansę zobaczyć, co działo się w Filharmonii, podczas premierowego koncertu Pawbeatsa. DVD „Orchestry” to „kropka nad i” projektu, nad którym bydgoski multiinstrumentalista pracował wiele miesięcy. Wszystko po to, by oddać w ręce słuchaczy materiał dopracowany w każdym szczególe.

DVD „Orchestra” to wydarzenie przeniesione wprost do domu słuchaczy. Wiele godzin pracy dało pożądany efekt dźwiękowy, jakby żywcem wyjęty z sali Filharmonii. Dzięki temu każdy, kto przegapił koncert, ma szanse usłyszeć go tak, jak słyszeli go uczestnicy. Dla osób, które brały udział w koncercie, zapis DVD będzie możliwością powrotu i przeżycia „Orchestry” jeszcze raz.

Title: Banicja ;
Artist: Pawbeats ;
Album: Orchestra DVD ;
Producer: Pawbeats ;
Video: M.L FILMZ ;
Label: Step Records ;

Odsłon:288741 Like: 4030 Dislike: 146

Materiał Video Od: Step Records

Pawbeats,Banicja,Orchestra,DVD,Live,Step Records,Rap,Na zywo


Źródło materiału by Step Records
Data Utworzenia: 2016-06-09 12:56:00

Tags

Related Articles

38 Comments

  1. Genialny pomysł !
    Czekam na info ,o kolejnym koncercie .
    Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia, polska rodzino, szczęść Boże.xx

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker